Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Sonia Stefanik środkową pierwszego zespołu Legionovii

Sonia Stefanik środkową pierwszego zespołu Legionovii

fot. smspzps.pl

Zgodnie z zapowiedziami sprzed roku do pierwszego zespołu DPD IŁCapital Legionovii w sezonie 2021/22 dołączy utalentowana środkowa z Akademii LTS Legionovia – Sonia Stefanik.

Urodzona w 2002 roku środkowa mierzy 190 cm wzrostu i jest wychowanką Karpat Krosno. Uczy się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku i jest jedną z podstawowych zawodniczek reprezentacji Polski juniorek.Uważam, że Sonia to jedna z najbardziej utalentowanych młodych środkowych w Polsce – powiedział po podpisaniu kontraktu przed rokiem trener Alessandro ChiappiniJuż od dłuższego czasu przyglądaliśmy się jej rozwojowi.

Bardzo się cieszę, że w przyszłym sezonie będę mogła dołączyć do seniorskiej drużyny DPD IŁCapital Legionovii. Mam nadzieję, że będzie to sezon pełen ciężkiej pracy oraz pozytywnych emocji – powiedziała zadowolona siatkarka.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: dpd.legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę