Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Siedmiu zawodników odejdzie z MCKiS-u Jaworzno

Siedmiu zawodników odejdzie z MCKiS-u Jaworzno

fot. krispol1liga.pls.pl

Pierwszoligowy MCKiS Jaworzno jest w trakcie budowania składu na najbliższy sezon klubowy. Na jednym z portali społecznościowych zespół z województwa śląskiego poinformował o nieprzedłużeniu umowy z siedmioma zawodnikami, którzy stanowili o sile drużyny w poprzednich rozgrywkach.

Wiadomo już, że trenerem zespołu z Jaworzna pozostanie Mariusz Syguła, który objął to stanowisko przed sezonem 2019/2020. Szkoleniowiec jest w trakcie budowy składu na następny sezon. – Trwają negocjacje z nowymi zawodnikami, którzy zasilą naszą drużynę – poinformował klub na jednym z portali społecznościowych.MCKiS Jaworzno opuści aż siedmiu siatkarzy: grający na pozycji rozgrywającego kapitan zespołu, Mariusz Magnuszewski przyjmujący Kamil Dębski, Mateusz Błasiak oraz Tomasz Pizuński, libero Bartosz Zieliński, środkowy Konrad Stajer i atakujący Bartosz Kowalczyk.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: inf. własna, MCKiS Jaworzno - Facebook

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę