Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Rozgrywający zostaje w Jaworznie

Rozgrywający zostaje w Jaworznie

fot. krispol1liga.pls.pl

Pierwszoligowy MCKiS Jaworzno rozpoczął prezentację składu na nowy sezon. Klub potwierdził, że w nadchodzących rozgrywkach w jego barwach będziemy nadal oglądać rozgrywającego Oskara Wojtaszkiewicza. Dla 24-letniego zawodnika będzie to już trzeci sezon w zespole z Jaworzna.

Wojtaszkiewicz jest wychowankiem Płomienia Sosnowiec, a w swojej karierze reprezentował również SMS Spała i Akademię Talentów Jastrzębskiego Węgla. Miał również okazję trenować z pierwszym zespołem plusligowego MKS-u Będzin.Ubiegły sezon MCKiS Jaworzno zakończyło na dziewiątym miejscu w tabeli, ale przed ostatnią kolejką spotkań wciąż miał szanse na awans do play-off. Rozgrywki zostały jednak przerwane w wyniku pandemii koronawirusa. Rozgrywający zespołu dobrej postawy drużyny w zwycięskich meczach upatrywał w atmosferze i ta z pewnością przyczyniła się do pozostania siatkarza w klubie na kolejny sezon. – Myślę, że u nas przede wszystkim wygrywa zespół. Nie mamy indywidualności, mamy atmosferę. Wygrywamy charakterem – powiedział Oskar Wojtaszkiewicz.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: inf. własna, MCKiS Jaworzno - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę