Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Renan Buiatti ostatecznie zagra w ojczyźnie

Renan Buiatti ostatecznie zagra w ojczyźnie

fot. cbv.com.br

Pod koniec września pisaliśmy, że Renan Buiatti w sezonie 2020/2021 miał występować we francuskim Tours VB, jednak z uwagi na przebytą operację stopy i przedłużający się powrót do pełnej sprawności, klub zdecydował się jednak na rozwiązaniu umowy z siatkarzem. Brazylijskiemu atakującemu udało się znaleźć nowego pracodawcę. W obecnym sezonie będzie reprezentował zespół Volei UM Itapetininga.

30-letni Brazylijczyk miał być hitem transferowym Tours VB. Jak sam przyznał we wrześniu operacja stopy, którą musiał przejść, wynikała z błędnych decyzji podjętych w trakcie poprzedniego sezonu.– Nie mogę jeszcze wrócić do gry, więc kontrakt musiał zostać zerwany. Dzięki wszystkim za wsparcie, które otrzymałem, wkrótce wrócę do zdrowia! – podkreślał jeszcze niedawno Buiatti.

Wygląda na to, że atakującemu udało się już przejść pełną rekonwalescencję, bowiem podpisał kontrakt z brazylijskim klubem Volei UM Itapetininga. Nowy zespół Buiattiego rozegrał do tej pory tylko jeden mecz. Minas Tenis Clube okazał się jednak zbyt mocny i zwyciężył 3:1. Spotkanie z 1. kolejki przeciwko ekipie Apan/Eleva/Blu zostanie rozegrane dopiero 18 listopada.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-11-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved