Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Radomka po raz drugi lepsza od Legionovii

Radomka po raz drugi lepsza od Legionovii

fot. Michał Szymański

Siatkarki E.Leclerc Moya Radomki Radom rozegrały towarzyski dwumecz z IŁ Capital Legionovią Legionowo. Podopieczne Błażeja Krzyształowicza dwukrotnie zwyciężyły z rywalkami. Były to sparingi numer pięć i sześć dla radomianek w okresie przygotowawczym do sezonu 2022/23. Jak dotąd bilans to cztery wygrane i dwie porażki. 

Dwumecz towarzyski rozegrany został w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu, ale był zamknięty dla publiczności. W obu spotkaniach lepsze okazały się radomianki. W czwartkowym pojedynku zwyciężyły w partii otwarcia do 23, a w drugiej do 14. Trzeci set na przewagi padł łupem rywalek, natomiast w czwartym znowu lepsza była Radomka, która zwyciężyła do 20 i w całym meczu 3:1.Taki sam wynik padł w meczu numer dwa. Z tą jednak różnicą, że w tym starciu premierową odsłonę wygrały przyjezdne. Trzy kolejne natomiast na swoją korzyść rozstrzygnęła już Radomka. Były to sparingi numer pięć i sześć dla radomianek w okresie przygotowawczym do sezonu 2022/23. Jak dotąd bilans to cztery wygrane i dwie porażki.

E.Leclerc Moya Radomka Radom – IŁ Capital Legionovia Legionowo 3:1
(25:23, 25:14, 27:29, 25:20)

E.Leclerc Moya Radomka Radom – IŁ Capital Legionovia Legionowo 3:1
(23:25, 25:21, 25:13, 25:21)

źródło: cozadzien.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki towarzyskie, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę