Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Radomianie szukają zagranicznego środkowego. Czy będzie nim Seyed?

Radomianie szukają zagranicznego środkowego. Czy będzie nim Seyed?

fot. Klaudia Piwowarczyk

Cerrad Enea Czarni Radom już rozpoczęli przygotowania do rozpoczynającego się we wrześniu sezonu PlusLigi. Nadal jednak szukają do kadry środkowego. Na celowniku radomskiego klubu są gracze zagraniczni, w tym znany z dobrych występów w PlusLidze, Seyed Mousavi.

Jak informuje Przegląd Sportowy, być może już w następnym tygodniu Cerrad Enea Czarni Radom sfinalizują i podpiszą kontrakt z nowym środkowym. Rozmowy trwają między innymi z Seyedem Mousavim, który w rozmowie z irańskim portalem zdradził, że dostał ofertę z klubu PlusLigi. – Trener zespołu z Radomia skontaktował się ze mną i zapytał o moją sytuację, po czym złożył mi ofertę dołączenia do jego zespołu na nadchodzący sezon. Teraz nie mogę niczego przesądzić z całą pewnością, zobaczymy, co się wydarzy za kilka dni – powiedział środkowy reprezentacji Iranu.Przegląd Sportowy już kilka dni temu informował, że w kręgu zainteresowań radomskiego zespołu jest trzech środkowych z zagranicy. – Od tego czasu właściwie niewiele się nie zmieniło. Nadal rozmawiamy z trzema obcokrajowcami i analizujemy nasze możliwości finansowe. Być może już niedługo dostanę informację od Rady Nadzorczej, jaką kwotę będziemy mogli przeznaczyć na nowego środkowego – zdradził portalowi szkoleniowiec Czarnych, Robert Prygiel. Co prawda trener nie pokusił się o konkretne nazwiska, ale zapewnił, że każdy z nich to światowa czołówka.

Seyed Mousavi w poprzednim sezonie zaprezentował się ze świetnej strony, broniąc barw Indykpolu AZS Olsztyn. Choć po zakończeniu współpracy z olsztyńskim zespołem, związał się na kolejny sezon z Saipą, klubem z ligi irańskiej.  W jego ojczyźnie jest jednak wielka inflacja i kontrakty z dnia na dzień tracą na wartości, więc Seyed ma nadzieję, że uda się rozwiązać kontrakt i wrócić do PlusLigi.

Cały materiał Kamila Drąga w Przeglądzie Sportowym

źródło: przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved