Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Przed MŚ: Włoszki nie dały szans Bułgarkom w sparingach

Przed MŚ: Włoszki nie dały szans Bułgarkom w sparingach

fot. FIVB

Reprezentacje Włoch i Bułgarii rozegrały w Cavalese dwa mecze kontrolne, które były etapem przygotowawczym do mistrzostw świata. W obu lepsze były mistrzynie Europy, które nie oddały rywalkom nawet seta.

Przygotowujące się do mistrzostw świata reprezentacje Włoch i Bułgarii rozegrały dwa mecze kontrolne w Cavalese. W pierwszym z nich mistrzynie Europy wygrały 3:0, choć pierwszy i drugi set były stosunkowo zacięte. Liderką gospodyń była Paola Egonu, która wywalczyła 19 oczek, a dzielnie wspierały ją Ana Danesi i Miryam Sylla, które dołożyły odpowiednio 11 oraz 10 punktów. Wśród pokonanych jedynie Silvana Czauszewa próbowała przeciwstawić się rywalkom, notując na koncie 11 oczek.Drugi mecz był jeszcze bardziej jednostronny, a podopieczne Lorenzo Micelliego w żadnym z setów nie nawiązały wyrównanej walki z faworytkami. Żadna z nich nie dobrnęła do granicy 10 oczek. Wśród wygranych ponownie prym wiodła Paola Egonu, ale tym razem miała wsparcie w Caterinie Bosetti, która wywalczyła 14 punktów.

To nie koniec sparingów. Przed mistrzostwami świata Bułgarki czekają jeszcze dwie potyczki kontrolne z biało-czerwonymi, natomiast drużyna prowadzona przez Davide Mazzantiego 4 oraz 6 września zmierzy się towarzysko jeszcze z Francuzkami.

Włochy – Bułgaria 3:0
(25:21, 25:22, 25:15)

Włochy – Bułgaria 3:0
(25:17, 25:17, 25:17)

źródło: opr. własne, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę