Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Projekt Warszawa zagra… na Ukrainie

Projekt Warszawa zagra… na Ukrainie

fot. Projekt Warszawa

Siatkarze Projektu Warszawa wezmą udział w pięciodniowym obozie przygotowawczym w ukraińskim Gródku. W trakcie wyjazdu stołeczny klub rozegra dwa spotkania kontrolne z miejscowym zespołem Epicentr-Podolany Horodok.

Projekt Warszawa kontynuuje przygotowania do sezonu PlusLigi oraz Ligi Mistrzów. Po meczach kontrolnych z Cerrad Enea Czarnymi Radom, turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublin oraz ostatnich spotkaniach ze Ślepskiem Malow Suwałki przyszedł czas na zagraniczny wyjazd.We wtorek 14 września stołeczni siatkarze wraz z sztabem wyruszą do ukraińskiego Gródka, gdzie będą korzystać z obiektów drużyny Epicentr-Podolany Horodok. Obie drużyny rozegrają także dwa sparingi 16 i 17 września.

W składzie rywali Projektu nie zabraknie Polaków, bowiem barwy ukraińskiego klubu reprezentują przyjmujący Artur Szalpuk oraz sztab trenerski, w którego skład wchodzą Mariusz Sordyl, Kamil Sołoducha oraz Andrzej Zahorski.

Wyjazd na Ukrainę będzie jednym z elementów przygotowań do nowego sezonu. W dniach 25-26 września siatkarze Projektu zagrają w XVI Agrobex Memoriale Arkadiusza Gołasia, a już 2 października zainaugurują sezon PlusLigi na wyjeździe, gdzie zmierzą się z Cerrad Enea Czarnymi Radom.

Plan wyjazdu Projektu Warszawa na Ukrainę:

14 września – wylot na Ukrainę

15 września – treningi

16 września – trening, sparing z Epicentr-Podolany Horodok

17 września – trening, sparing z Epicentr-Podolany Horodok

18 września – powrót do Polski

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę