Bartosz Krzysiek przedłużył kontrakt z PGE GiEK Skrą Bełchatów. Miał być dla bełchatowskiego klubu wyjściem awaryjnym, ale obie strony były na tyle zadowolone ze współpracy, że postanowiły kontynuować kontrakt Krzyśka. Sam atakujący przyznał, że nie wybiegał za daleko myślami, ale teraz ma nadzieję zostać jak najdłużej w Skrze.
Bartosz Krzysiek przedłużył kontrakt z bełchatowską Skrą. Siatkarz przyznał, że dobrze mu w klubie i widzi dla siebie w nim rolę. – Dobrze się tutaj czuję i mam wrażenie, że też inni czują się dobrze ze mną. Czuję, że jestem w dobrym miejscu, we właściwym czasie. Chciałbym tu zostać jak najdłużej.
Skoncentrował się na tym, co tu i teraz
Zawodnik wykorzystał szansę, którą dostał od Skry. Sam niewiele oczekiwał, raczej chciał pomóc drużynie. – Oczekiwania miałem takie, żeby na każdym treningu dawać z siebie jak najwięcej, żeby dać korzyść drużynie. Nie wiązałem jakiejś specjalnej przyszłości, nie wybiegałem za daleko do przodu myślami. Raczej skoncentrowałem się, co dzieje się tu i teraz. To doprowadziło mnie do miejsca, w którym aktualnie jestem. Oceniam, że mój wkład był taki, jaki potrzebowała drużyna na dany moment. Myślę, że niezależnie w jakiej roli się znajduję, to staram się dać z siebie wszystko. Moje oczekiwania na dalszą część sezonu są takie, żeby drużyna jak najdłużej grała swoją dobrą siatkówkę, żebyśmy zdobywali punkty i wygrywali. Żeby kibice mogli się cieszyć i żebyśmy wszyscy byli zadowoleni.
Chciałby zostać jak najdłużej
Siatkarz komplementował swój zespół i bardzo pozytywnie ocenił współpracę ze sztabem. – Wszystko jest dopracowane przez sztab. Skupiamy się na tym, żeby praca była wykonana odpowiednio niezależnie od tego, czy perspektywa dalszej pracy to miesiąc czy dłużej. Natomiast na pewno to daje mi komfort, że nie muszę szukać sobie kolejnego miejsca do gry. Współpraca ma się dobrze. Myślę, że komunikacja też jest na odpowiednim poziomie. Staram się realizować założenia i spełniać oczekiwania zarówno sztabu, jak i kolegów z drużyny. Myślę, że i w szatni, i na boisku wszystko się klei odpowiednio. Chciałbym, aby tak było jak najdłużej.









