Strona główna » Płomień Sosnowiec odkrywa kolejne karty

Płomień Sosnowiec odkrywa kolejne karty

opr. własne, Płomień Sosnowiec – Facebook

fot. Michał Szymański

Na zapleczu Tauron Ligi trwa sezon transferowy. O kolejnej nowo pozyskanej zawodniczce poinformował ostatnio Płomień Sosnowiec. Do drużyny dołączyła Paulina Wiśniewska. Klub ogłosił także, że w jego szeregach na kolejny sezon pozostanie środkowa Wiktoria Nowak. 

Paulina Wiśniewska rozpoczęła swoją karierę siatkarską w klubie MOS Wrocław, a następnie występowała w drużynie kadetek i juniorek Impelu Wrocław. Sezon 2021/2022 zawodniczka zagrała w zespole TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski. Nowa libero Płomienia po zakończeniu sezonu halowego realizuje się również w turniejach siatkówki plażowej.

Natomiast Wiktoria Nowak, która zagra na pozycji środkowej, swoją przygodę z siatkówką rozpoczęła w Tomaszowie Mazowieckim. Podążając drogą rozwoju, spędziła dwa lata w SMS PZPS Szczyrk szlifując swoje umiejętności. Sezon 2021/2022 spędziła za to w Płomieniu Sosnowiec. Rozegrała 17 meczów, zdobyła 92 punkty w tym 8 asów i 27 bloków. – Wiksa cieszymy się, że zostajesz z Nami na kolejny sezon! – napisał klub w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

PlusLiga

  • PlusLiga. Zmiany w sztabie Projektu Warszawa

    PlusLiga. Zmiany w sztabie Projektu Warszawa

  • PlusLiga. Cichy bohater półfinału przedłużył kontrakt

    PlusLiga. Cichy bohater półfinału przedłużył kontrakt

  • Kontuzja Jakuba Popiwczaka. Co ze zdrowiem zawodnika?

    Kontuzja Jakuba Popiwczaka. Co ze zdrowiem zawodnika?