Strona Główna > Aktualności > Siatkarska Liga Narodów > Pech Francuzów – środkowy doznał kontuzji kolana

Pech Francuzów – środkowy doznał kontuzji kolana

Środkowy reprezentacji Francji Barthélémy Chinenyeze zszedł z boiska w czwartym secie meczu przeciwko Słowenii w ramach Siatkarskiej Ligi Narodów. Zawodnik doznał kontuzji kolana. Na razie nie wiadomo jak długa przerwa czeka siatkarza.

Francuzi wygrali pierwszy mecz Siatkarskiej Ligi Narodów, natomiast drugiego spotkania nie będą wspominać dobrze. Nie dość, że przegrali ze Słowenią, to jeszcze stracili środkowego z powodu kontuzji.

Barthélémy Chinenyeze może mówić o wielkim pechu. W meczu przeciwko Słowenii, w czwartym secie przy stanie 5:5 środkowy po wylądowaniu zahaczył o nogi swojego reprezentacyjnego kolegi Trevora Clevenota, co spowodowało uraz kolana. Zawodnik sam zszedł z boiska kulejąc, co pozwala przynajmniej na tyle optymistycznie myśleć, że to nie jest zerwanie więzadeł, a być może lżejsza kontuzja.