Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Pałac ma nową środkową

Pałac ma nową środkową

fot. Michał Szymański

Paulina Majkowska jest kolejną zawodniczką, która w międzysezonowej przerwie dołączyła do Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz. To wciąż młoda środkowa, która miniony sezon spędziła w zespole z Legionowa.

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz powoli odkrywają kolejne karty. Do zespołu znad Brdy dołączyła Paulina Majkowska. To 26-letnia środkowa, która w minionych rozgrywkach zadebiutowała w TAURON Lidze. Broniła w nich barw DPD IŁCapital Legionovii Legionowo. Nie była jednak zawodniczką podstawowego składu. Wystąpiła w 13 meczach, w których zgromadziła na swoim koncie 53 punktów, w tym 2 w polu serwisowym i 24 w bloku. Pozostałe oczka zdobyła w ataku, w którym jej skuteczność wyniosła 42%. Wcześniej Majkowska występowała między innymi w Jokerze Świecie, z którym dwukrotnie wywalczyła mistrzostwo I ligi.Paulina Majkowska nie jest pierwszą nową zawodniczką zakontraktowaną przez Pałac. Dojdzie w nim do rewolucji kadrowej, a na razie potwierdzono, że w jego szeregach w kolejnych rozgrywkach będą występowały: Magdalena Saad (libero), Paulina Bałdyga (rozgrywająca), Mariana Alves Cassemiro oraz Patrycja Balmas (przyjmujące).

Zobacz również
Karuzela transferowa TAURON Ligi na sezon 2021/2022

źródło: inf. własna, Pałac Bydgoszcz - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę