Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Bąkiewicz odchodzi z PGE Skry

Michał Bąkiewicz odchodzi z PGE Skry

fot. Klaudia Piwowarczyk

Z przyczyn osobistych z pracy w sztabie szkoleniowym PGE Skry Bełchatów zrezygnował Michał Bąkiewicz. Klub podziękował mu za pracę na rzecz klubu i życzył powodzenia w dalszej karierze trenerskiej.

Michał Bąkiewicz jako zawodnik zdobył z PGE Skrą m.in. cztery mistrzostwa Polski oraz drugie i dwukrotnie trzecie miejsce w Lidze Mistrzów. Po zakończeniu kariery zawodniczej zaczął pracę jako trener. Prowadzona przez niego reprezentacja Polski juniorów zajęła trzecie miejsce w mistrzostwach Europy w 2020 r. i zgarnęła tytuł mistrzów świata w 2021 r. Latem 2022 r. Michał Bąkiewicz dołączył do sztabu szkoleniowego PGE Skry Bełchatów. Razem z Radosławem Kolankiem był asystentem trenera Joela Banksa.W poniedziałek Michał Bąkiewicz z przyczyn osobistych zrezygnował z pełnionej funkcji. Klub podziękował mu za pracę na rzecz PGE Skry oraz życzył powodzenia w dalszej karierze trenerskiej.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę