Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marek Pieniążek: Główne łowy były na przełomie lutego i marca

Marek Pieniążek: Główne łowy były na przełomie lutego i marca

fot. Michał Szymański

– Główne łowy były na przełomie lutego i marca. My bardzo aktywnie w nich uczestniczyliśmy. Jesteśmy przygotowani do kolejnego sezonu. Potwierdzam słowa trenera Antigi, że będziemy mocni – powiedział wiceprezes Developresu SkyRes Rzeszów Marek Pieniążek.

Mimo że siatkarkom Developresu SkyRes Rzeszów nie udało się wywalczyć złotych medali mistrzostw Polski, to działacze klubu zadowoleni są z wicemistrzostwa kraju i z poziomu gry prezentowanego przez ekipę z Podkarpacia. – Zrealizowaliśmy prawie wszystkie zamierzenia i cele klubu. Weszliśmy do finału, awansowaliśmy do Ligi Mistrzyń, zawiesiliśmy na szyjach medale. Zabrakło nam jedynie gry w finale Pucharu Polski, ale przeciwnik, który nas z niego wyeliminował, okazał się bardzo wymagający – stwierdził wiceprezes klubu Marek Pieniążek.Wiadomo już, że w kolejnym sezonie na ławce trenerskiej Developresu nadal będzie zasiadał Stephane Antiga. Będzie to już trzeci sezon francuskiego szkoleniowca spędzony w Rzeszowie. – Pozostawienie Stephane’a to żadna niespodzianka. Podpisaliśmy z nim trzyletni kontrakt. Teraz będzie trzeci jego sezon. Idzie mu dobrze, bo zdobył dwa srebrne medale, doprowadził zespół do finału Pucharu Polski i zagrał w Lidze Mistrzyń. Takich sukcesów Developres jeszcze nie miał – ocenił Pieniążek.

Nie obejdzie się za to bez zmian w składzie rzeszowskiej drużyny. Odejdzie z niej kilka zawodniczek, w tym jedna z liderek – Kiera Van Ryk, która przeniosła się do ligi tureckiej. – Po sezonie zespoły zostają zdziesiątkowane. W poprzednim sezonie odeszło od nas siedem zawodniczek. W kolejnym będzie bardzo podobnie – przyznał wiceprezes Developresu, który nie ukrywa, że znaleziono już następczynie dla odchodzących zawodniczek. – Główne łowy były na przełomie lutego i marca. My bardzo aktywnie w nich uczestniczyliśmy. Jesteśmy przygotowani do kolejnego sezonu. Potwierdzam słowa trenera Antigi, że będziemy mocni – dodał.

Zanosi się na to, że podopieczne Stephane’a Antigi w kolejnych rozgrywkach również będą walczyły o najwyższe cele. – W przyszłym roku będzie jubileusz dziesięciolecia naszego klubu. Chcemy, aby było w nim co najmniej tak dobrze jak w poprzednich czterech latach, w których stawaliśmy na podium – zakończył Marek Pieniążek.

źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę