Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Lukáš Diviš zmienia klub

Lukáš Diviš zmienia klub

fot. archiwum

Po zaledwie kilku meczach rozegranych w koszulce Allpower Akü Cizre Beledyesi, urodzony na Słowacji weteran siatkówki, Lukáš Diviš zmieni klub. Jego nową drużyną będzie Galatasaray HDI Sigorta. Diviš, reprezentant Słowacji z rosyjskim obywatelstwem, dołączy do „Lwów” po rozegraniu zaledwie kilku meczów dla klubu, który rywalizuje również w tureckiej Efeler Ligi – Cizre.

Tego lata 35-latek, najlepszy zawodnik Ligi Mistrzów z 2007 roku (którą wygrał z niemieckim VfB Friedrichshafen), powrócił do rywalizacji w Turcji po 11 latach (grał Fenerbahçe HDI Sigorta w sezonie 2009/10).Właśnie z Fenerbahce w 2010 roku przyjmujący trafił do polskiej ligi, gdzie przez rok reprezentował Jastrzębski Węgiel. Później na wiele lat trafił do rosyjskiego Lokomotiwu Nowosybirsk.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę