Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > LUK Lublin wygrał turniej w Kielcach

LUK Lublin wygrał turniej w Kielcach

fot. LUK Politechnika Lublin

Zwycięstwem beniaminka PlusLigi, zespołu LUK Lublin, zakończył się I Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Kielc. W turnieju wystąpili między innymi zawodnicy, którzy miasto goszczące turniej pamiętają bardzo dobrze – Jakub Wachnik z LUK Lublin i Damian Sobczak z VK Ostrawa reprezentowali kiedyś Effectora Kielce.

Po środowym zwycięstwie z ukraińskim WK Winnica 3:0, w czwartek podopieczni Dariusza Daszkiewicza  pokonali przedstawiciela czeskiej ekstraklasy VK Ostrawa 3:1 (18:25, 25:23, 25:21, 25:21).Cieszą nas te dwa zwycięstwa nad drużynami zagranicznymi. To jest troszkę inne granie niż z polskimi zespołami. Przygotowujemy się do naszego premierowego sezonu w PlusLidze, więc każde doświadczenie siatkarskie jest dla nas bardzo cenne – podsumował przyjmujący LUK Lublin Jakub Wachnik.

Wcześniej Ukraińcy wygrali z zespołem z Ostrawy 3:1 i dzięki temu zajęli drugie miejsce w turnieju, Czesi trzecie.

Dla nas to byli trudni rywale. Tym bardziej, że nie przyjechaliśmy w pełnym składzie. Jednak mimo wszystko jesteśmy zadowoleni z naszej gry na tym etapie przygotowań – powiedział libero VK Ostrawa Damian Sobczak.

źródło: radio.kielce.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę