Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Lise Van Hecke dołącza do zespołu mistrza Japonii

Lise Van Hecke dołącza do zespołu mistrza Japonii

fot. Piotr Woźniak

Hisamitsu Springs poinformowało o zatrudnieniu reprezentantki Belgii – Lise van Hecke. Będzie to pierwszy sezon atakującej w lidze japońskiej. Przez ostatnie pięć lat Belgijka reprezentowała kluby włoskiej ekstraklasy.

Lise Van Hecke rozpoczęła karierę w klubie Asterix Kieldrecht, ale w 2011 roku przeniosła się do Włoch. Prze dwa lata grała dla Robur Tiboni Volley Urbino, a kolejne dwa dla River Volley Piacenza. Sezon 2015/2016 spędziła w Brazylii, w Molico Osasco.W kolejnym roku reprezentowała turecki Beşiktaş JK, a w 2017 rok dołączyła do włoskiego MyCicero Pesaro. Lata 2018-2020 spędziła w Cuneo Volley, a ostatnie dwa sezony grała dla Vero Volley Monza.

Lise Van Hecke ma na swoim koncie dwa mistrzostwa, puchary i superpuchary Belgii. W 2014 roku stanęła na najwyższym stopniu podium w mistrzostwach Włoch. Do swoich osiągnięć dopisała również puchar i dwa superpuchary Italii. W 2021 roku sięgnęła również po Puchar CEV. Z reprezentacją Belgii Van Hecke w 2013 roku zdobyła srebrny medal Ligi Europejskiej i brązowy mistrzostw Europy.

Hisamitsu Springs będzie pierwszym japońskim klubem w karierze belgijskiej atakującej.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę