Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Liga Narodów siatkarzy: Polska – Francja [na żywo]

Liga Narodów siatkarzy: Polska – Francja [na żywo]

Reprezentacja Polski po dniu przerwy wraca na parkiet Atlas Areny. W sobotę Polacy wystąpią w półfinale Siatkarskiej Ligi Narodów. Przeciwnikami biało-czerwonych będzie reprezentacja Francji. Spotkanie rozpocznie się o 17:00. Kto wywalczy awans do niedzielnego finału? Zapraszamy na relację live z tego pojedynku.

Nierówne ćwierćfinały

Reprezentacja Polski w czwartkowym ćwierćfinale pokonała Brazylijczyków. Biało-czerwoni słabo weszli w mecz, ale po przegranym pierwszym secie poprawiła swoją grę. Ostatecznie podopieczni trenera Grbicia triumfowali 3:1. – Wiedzieliśmy, że reprezentacja Brazylii potrafi grać kapitalną siatkówkę, nie raz to pokazała. Pierwszy set trochę przypomniał nam o spotkaniu w fazie interkontynentalnej. Wyrównaliśmy stan rywalizacji, bo zaczęliśmy grać na wyższym poziomie, a Brazylijczycy przestali być tak skutecznie i efektownistwierdził po spotkaniu Kamil Semeniuk.

Zupełnie inny przebieg miał piątkowy ćwierćfinał Francuzów. Ekipa prowadzona przez trenera Gianiego dość niespodziewanie miała problemy z Włochami. Chociaż w Łodzi reprezentacja Włoch wystąpiła bez swoich gwiazd postawiła twarde warunki i przegrała dopiero po tie-breaku.

Polacy ostatnio są na fali, wygrali pięć pojedynków z rzędu. Biało-czerwoni będą również mogli liczyć na wsparcie kibiców, którzy wypełnią Atlas Arenę. W tym sezonie Polacy jeszcze nie mieli okazji rywalizować z Francuzami. Drużyna prowadzona przez trenera Grbicia będzie jednak faworytem tego spotkania

MECZ POLAKÓW: RELACJA LIVE

Półfinałowe spotkanie pomiędzy Polską a Francją odbędzie się w sobotę 29 czerwca o godzinie 17:00. Transmisję telewizyjną przeprowadzi Polsat i Polsat Sport 1. My zapraszamy do śledzenia naszej relacji live z tego spotkania.

Relacja na żywo

POLSKA – FRANCJA: transmisja ZA DARMO

Sobotni mecz Ligi Narodów Polska – Francja możesz obejrzeć online dzięki  STS TV. Jak uzyskać dostęp?  Zarejestruj konto w STS z kodem SIATKAORG, a następnie zagraj dowolny zakład za przynajmniej 2 zł.