Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Liga Narodów: Argentyna – Polska [na żywo]

Liga Narodów: Argentyna – Polska [na żywo]

Przed Polakami kolejne spotkanie w Siatkarskiej Lidze Narodów. Reprezentacja Polski w piątek zagra kolejny mecz fazy grupowej. Tym razem przeciwnikami podopiecznych trenera Grbicia będą Argentyńczycy. Początek spotkania o 13:00. Zapraszamy na relację live z tego spotkania.

Walka o turniej finałowy

Reprezentacja Argentyny wciąż walczy o awans do turnieju finałowego Siatkarskiej Ligi Narodów. Z dziesięciu spotkań Argentyńczycy wygrali połowę i zgromadzili na swoim koncie 15 punktów. Każda zdobycz dla podopiecznych trener Mendeza będzie bardzo ważna, bowiem nawet znajdujący się na 12. miejscu Amerykanie tracą do Argentyńczyków tylko 3 punkty. Polacy radzą sobie lepiej. Dotychczas rozegrali dziewięć meczów i przegrali tylko dwa, co daje im 3. lokatę. Dodatkowo biało-czerwoni nie muszą przejmować się swoim miejscem w tabeli, bowiem jako gospodarze od początku mieli zapewniony udział w turnieju w Łodzi. – My na szczęście awans już mamy, także tym głowy zaprzątać sobie nie musimy. Myślę, że taki stan rywalizacji – gra z zespołami, które walczą o olimpijską przepustkę, będzie działały tylko na naszą korzyśćprzekonywał Paweł Zatorski.

Polacy do gry wracają po dniu przerwy. Biało-czerwoni w środę pokonali Włochów 3:0. Argentyńczycy mają już za sobą dwa spotkania turnieju w Lublanie. We wtorek przegrali ze Słowenią 0:3, zaś w czwartek pokonali Turków również w trzech setach.

Mecz Polaków: relacja na żywo

Pojedynek reprezentacji Polski z Turcją odbędzie się w piątek 21 czerwca o 13:00. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport 1. My zapraszamy do śledzenia naszej transmisji live.