Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kubańska atakująca wraca do TAURON Ligi

Kubańska atakująca wraca do TAURON Ligi

fot. spin.ph

Okienko transferowe 2021 Legionovia kończy mocnym uderzeniem. Atakującą IŁ Capital Legionovii Legionowo została Kubanka Gyselle Silva Franco. Urodzona w 1991 roku atakująca mierzy 191 centymetrów wzrostu. Polscy kibice znają ją z występów w Grupa Azoty Chemiku Police, z którym sięgnęła po tytuł mistrzyni Polski i Puchar Polski 2020 oraz Superpuchar Polski 2019.

Po rocznej przerwie zawodniczka wraca do gry w TAURON Lidze. Gyselle Silva Franco to MVP Pucharu Polski 2020 i MVP Superpucharu Polski 2019. Z ekipą IŁ Capital Legionovii związała się rocznym kontraktem.Witamy Gyselle na pokładzie. Wierzymy, że jej doświadczenie i niesamowita siła ognia przysporzą nam w tym sezonie wiele radości – powiedział menedżer ekipy Maciej Szewczyk.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w Tauron Lidze

źródło: ilcapital.legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-08-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę