Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kubańska atakująca na celowniku Legionovii

Kubańska atakująca na celowniku Legionovii

fot. spin.ph

Od jakiegoś czasu wiadomo, że atakująca DPD IŁCapital Legionovii Julie Olivera Souza nie zostanie w klubie na przyszły sezon. Dotychczas nie wiadomo było, kto ją może zastąpić. Według włoskich mediów będzie to Gyselle Silva, którą kibice z pewnością pamiętają z bardzo udanych występów w Chemiku Police. 

Kubanka była jedną z gwiazd w Policach w zeszłym sezonie. Przed początkiem obecnego ogłosiła, że robi sobie przerwę macierzyńską. Teraz zawodniczka jest gotowa wrócić na parkiet, a jej formę po powrocie prawdopodobnie będziemy mogli ocenić w naszej lidze, bowiem siatkarka ma zostać atakującą w Legionowie.Jeżeli te informacje się potwierdzą, to Legionovia będzie już miała komplet na pozycji atakującej. Klub już wcześniej ogłosił, że w klubie zostaje Maja Szymańska. Nie tylko jednak Szymańska zostaje w zespole. W mazowieckiej drużynie będziemy na pewno mogli oglądać również Olivię Różański, Izabelę Lemańczyk, Alicję Grabkę, Maję Tokarską, Darię Szczyrbę, Dianę Dąbrowską oraz Klaudię Kulig. 

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi 2021/2022 

źródło: inf. własna, volleynews.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę