Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Koronawirus w ekipie Modeny Volley

Koronawirus w ekipie Modeny Volley

fot. modenavolley.it

W ekipie Modeny Volley wykryto przypadki koronawirusa – władze poinformowały o pięciu pozytywnych wynikach, z czego dwa dotyczą siatkarzy. Pozostałe dotyczą członków sztabu szkoleniowego.

Klub Modena Volley poinformował o pięciu pozytywnych przypadkach koronawirusa, z czego dwóch zakażonych to siatkarze, a pozostali to członkowie sztabu szkoleniowego. Jeszcze w czwartek testy wymazowe i w sobotę testy antygenowe nie wykazały zarażenia.Przypomnijmy, że ekipa prowadzona przez Andreę Gianiego przegrała w sobotę 1:3 z Allianz Powervolley Milano w rywalizacji o miejsca 5-12.

źródło: ivolleymagazine.it, modenavolley.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę