Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Komplikacje transferowe siatkarek Urałoczki

Komplikacje transferowe siatkarek Urałoczki

fot. cev.eu

Nie wszystkie siatkarki, które zdecydowały się opuścić Urałoczkę Jekaterynburg, mogą swobodnie cieszyć się z transferu do nowego klubu. W sprawie Ailamy Cese Montalvo oraz Tatiany Romanowej Urałoczka nadal ma coś do powiedzenia.

Reprezentacyjne rozgrywająca Rosji, Tatiana Romanowa przeniosła się do jednego z najbardziej utytułowanych klubów – Dinama Moskwa. Z tego w jaki sposób Romanowa opuściła swój poprzedni klub nie jest zadowolona Urałoczka, bowiem to siatkarka jednostronnie rozwiązała kontrakt. Rosyjska federacja zgodziła się na transfer Romanowej do Dinama, ale szczegółami ma zająć się jeszcze komisja arbitrażowa. Ma ona ustalić kwotę ewentualnego odszkodowania za przedwczesne rozwiązanie umowy.To już druga siatkarka, która żegna się z Urałoczką w mniej nie przyjemne okolicznościach. Kolejna jest Kubanka, Ailama Cese Montalvo, której transfer został ogłoszony przez włoskie Pomi Casalmaggiore. Jak informuje Urałoczka w swoim oficjalnym komunikacje Kubanka na ten moment ma ważny kontrakt w rosyjskim zespole, który obowiązuje do 2022 roku. Dodatkowo Ailamy Cese Montalvo nie zgłosiła władzom klubu chęci rozwiązania kontraktu czy podpisania umowy w nowym klubie. Z Urałoczką nie skontaktował się również nikt ze strony włoskiego Casalmaggiore. Jak informuje Uraołczka kontrakt jest weryfikowany i poddawany potwierdzeniu przez FIVB oraz kubański związek.

źródło: worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę