Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Karol Kłos: Czasu do ligi jest coraz mniej

Karol Kłos: Czasu do ligi jest coraz mniej

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Będzie intensywnie, ale mamy już niecały miesiąc do rozpoczęcia ligi, więc czasu jest coraz mniej i ten czas będzie uciekał – mówi Karol Kłos, środkowy PGE Skry. Bełchatowianie wkrótce rozpoczną sezon sparingowy.

Na razie PGE Skra przygotowuje się do sezonu PlusLigi na własnych obiektach. – Ciężko teraz trenujemy, ale tak ma być, bo to najgorszy i najbardziej nielubiany okres sezonu przygotowawczego. Im bardziej się go nie lubi, im więcej pracy się wykona, tym lepiej będziemy się prezentowali w lidze, więc… tak powinno być – mówi Karol Kłos.Czy siatkarze tęsknią za rywalizacją z innymi drużynami? – Tęsknimy za pełnym składem – odpowiada Kłos. – Ma to swoje plusy, bo więcej dotykamy piłki, wykonujemy więcej ruchów na naszych pozycjach, ale trenuje się krócej, bo ta intensywność jest jednak większa przy mniejszej liczbie osób. Brakuje nam też takiej typowej gry sześć na sześć, a inne zespoły mogą sobie już na to pozwolić. Trenują, grają mecze towarzyskie, a my jeszcze na to czekamy – dodaje.

PGE Skra rozegra sześć sparingów przed sezonem. – Będzie intensywnie, ale mamy już niecały miesiąc do rozpoczęcia ligi, więc czasu jest coraz mniej i ten czas będzie uciekał. Takie suche granie to coś zupełnie innego. Czekamy na coś innego i mam nadzieję, że przy pełnych trybunach – kończy Kłos.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę