Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kamil Długosz odchodzi ze Stali Nysa

Kamil Długosz odchodzi ze Stali Nysa

fot. Stal Nysa

Przygoda Kamila Długosza w żółto-niebieskich barwach dobiegła końca. Przyjmujący nie będzie reprezentował Stali Nysa w nadchodzącym sezonie.

Kamil Długosz zasilił szeregi Stali przed sezonem 2018/2019, do nyskiej ekipy przyszedł z Aluronu Virtu Warta Zawiercie. Sezon 2020/2021 był jego trzecim z rzędu, a piątym w sumie w barwach Stali Nysa – wcześniej przyjmujący grał w Nysie w latach 2013 – 2015. Od sezonu 18/19 Kamil Długosz w żółto-niebieskich barwach rozegrał 48 spotkań, zdobywając przy tym 337 punktów.– Moja przygoda z Nysą dobiega końca. Spędziłem tu trzy sezony z rzędu, które z pewnością będę dobrze wspominał. Dziękuję całej drużynie, klubowi i przede wszystkim kibicom za te trzy lata. Stali Nysa życzę powodzenia w kolejnym sezonie i mam nadzieję, że do zobaczenia! – powiedział zawodnik.

Do tej pory poza Kamilem Długoszem z zespołem Stali pożegnał się Michał Filip. Klub potwierdził przedłużenie kontraktu z Moustaphą M’Baye, Maciejem Zajderem, Patrykiem Szczurkiem i Marcinem Komendą.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: Stal Nysa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę