Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Kamil Baránek zasilił Tours VB

Kamil Baránek zasilił Tours VB

fot. www.cvf.cz

Czeski przyjmujący Kamil Baránek dołączył do francuskiego zespołu Tours VB w ramach transferu medycznego. Jak poinformował klub w swoich mediach społecznościowych jest to zastępstwo za kontuzjowanego Zouheira El Graoui. Jest to drugi gracz francuskiego zespołu, którego czeka długa przerwa. Dwa dni temu informowaliśmy o poważnym urazie atakującego Aboubacara Dramé Neto (TUTAJ).

38-letni Czech przed sezonem 2021/22 miał okazję trenować wspólnie z Aluronem CMC Wartą Zawiercie.Wieloletni reprezentant swojego kraju w karierze klubowej występował w ligach włoskiej, tureckiej, greckiej, francuskiej czy argentyńskiej. W Tours VB grał już w latach 2012-2013, zdobywając z tym zespołem dwa mistrzostwa kraju, dwa puchary i jeden Superpuchar Francji. Na swoim koncie ma również mistrzostwo Argentyny z UPCN Vóley Club. Z tą ekipą wywalczył również wicemistrzostwo w Klubowych Mistrzostwach Ameryki Południowej.

Z zespołem narodowym Czech w 2004 roku zdobył złoty medal Ligi Europejskiej, a dziewięć lat później na tym samym turnieju odebrał brązowy krążek.

Kamil Baránek od 2016 roku występuje w klubach ligi francuskiej, w poprzednim sezonie grał w barwach Arago de Sète.

źródło: inf. własna, Tours VB - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę