Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Japonia K: Koronawirus zatrzymuje finał, tytuł dla Hisamitsu

Japonia K: Koronawirus zatrzymuje finał, tytuł dla Hisamitsu

fot. FIVB

W obliczu wielu przypadków zakażenia koronawirusem wśród finalistek japońskiej ligi siatkówki, krajowy związek siatkówki odwołał pozostałe mecze z serii i ogłosił mistrzem Hisamitsu Springs w rywalizacji z JT Marvelous.

W ten sposób drużyna Hisamitsu powraca po dwóch rozczarowujących latach na szczyt japońskiej ekstraklasy (zespół był ósmy w 2021 i siódmy w 2020 roku).Tytuł mistrzowski został przyznany na podstawie tego, że drużyna Hisamitsu Spring wygrała pierwszy mecz półfinału z aktualnymi dwukrotnymi mistrzami – JT Marvelous – 3:1.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-04-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę