Strona główna » I liga kobiet. Nowe zawodniczki w MKS-ie COPCO Imielin

I liga kobiet. Nowe zawodniczki w MKS-ie COPCO Imielin

MKS COPCO Imielin- Facebook

fot. MKS COPCO Imielin – Facebook

MKS COPCO Imielin przechodzi aktualnie duże zmiany. Klub zakończył współprace z wieloma zawodniczkami, a teraz powoli buduje skład na nadchodzące rozgrywki sezonu 2025/2026 I ligi kobiet. Za pomocą mediów społecznościowych zespół poinformował o zakontraktowaniu dwóch nowych zawodniczek. Zostały nimi Nicole Majzner i Maja Szymańska.  

Imielin się zbroi

MKS COPCO Imielin przez rozpoczęciem sezonu 2025/2026 I ligi kobiet przechodzi prawdziwe rewolucje kadrowe. Klub zakończył współpracę z trenerem Rafałem Kalinowskim i dziesięcioma zawodniczkami.Według wcześniejszytch doniesień wynika, że zespół poprowadzi trener Paweł Wrzeszcz, a jego szeregi zasiliły Izabela Filipek i Paulina Jagła. Zgodnie z najnowszymi informacjami do drużyny dołączyły dwie kolejne zawodniczki. Są nimi Nicole Majzner i Maja Szymańska.

Nowe twarze 

Nicole Majzner to zaledwie 19-letnia zawodniczka, która występuje na pozycji przyjmującej. Młoda siatkarka przygodę z siatkówką rozpoczynała w MKS MOS Płomień Sosnowiec (2016-2019). W kolejnych latach przyjmująca występowała w kolejnych juniorskich zespołach kolekcjonując niezbędne doświadczenie. W 2024 roku dołączyła do klubu SMS Ostrów Łaskovia Łask w którym spędziła miniony sezon. Na swoim koncie siatkarka ma również srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorek.


Maja Szymańska to 23-letnia siatkarka, grająca na pozycji atakującej. Przez lata zawodnika zbierała doświadczenie w SMS PZPS Szczyrk, Budowlani Łódź U20, Legionovi Legionowo oraz BKS BOSTIK Bielsko-Biała. Od 2023 roku atakująca występowała w KS BAS Kombinat Budowlany Białystok. 

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

PlusLiga

  • Norwid Częstochowa przedłużył umowę z przyjmującym

    Norwid Częstochowa przedłużył umowę z przyjmującym

  • PlusLiga. Cuprum Stilon Gorzów pomimo plotek dopiął swego

    PlusLiga. Cuprum Stilon Gorzów pomimo plotek dopiął swego