Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Evandro pożegnał się z Sadą Cruzeiro

Evandro pożegnał się z Sadą Cruzeiro

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Po czterech sezonach spędzonych w brazylijskiej Sadzie Cruzeira mistrz olimpijski z 2016 roku z Rio de Janeiro żegna się z klubem Doświadczony Evandro zdobył w barwach tego klubu w sumie aż 20 medali.

Evandro Guerra w Sadzie Cruzeiro spędził aż cztery sezony. Do brazylijskiego giganta dołączył w 2016 roku i od tamtego czasu zdobył z klubem dwa mistrzostwa Brazylii, trzy puchary tego kraju, a także brązowy medal tamtejszej ligi. Nie zabrakło także czterokrotnego triumfu w Klubowych Mistrzostwach Ameryki Południowej czy medali Klubowych Mistrzostw Świata. – To była piękna historia, z kilkoma sukcesami, kilkoma przyjaciółmi – podsumował cztery sezonu w barwach Sady Evandro na swoim profilu w social mediach.Sada Cruziero to jeden z niewielu klubów, który nie powinien mieć większych problemów z budżetem na kolejne rozgrywki. Dodatkowo wydaje się, że Sada znalazła już zastępstwo za doświadczonego atakującego, kontraktując Alana Souzę – również reprezentanta Brazylii.

źródło: opr. własne, webvolei.com.br

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę