Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Dwóch zagranicznych trenerów chce trenować Kubę za darmo

Dwóch zagranicznych trenerów chce trenować Kubę za darmo

fot. FIVB

Powrót reprezentacji Kuby w siatkówce mężczyzn na wielką światową scenę po wielu latach nie przebiegał zgodnie z planem fanów i mediów w tym karaibskim kraju. Nadzieje kibiców i publiczności na Kubie na udział ich męskiej reprezentacji w mistrzostwach świata były duże i sięgały nawet medalu, zwłaszcza po trzech tytułach, które podopieczni Nicolása Vivesa zdobyli tego lata w różnych regionalnych i międzynarodowych imprezach.

Ten w FIVB Challenger Cup był bardzo ważny, ponieważ dał Kubie szansę na pierwszy w historii występ w Lidze Narodów i był przełomem dla reprezentacji. Wynik na mistrzostwach świata ostudził euforię – Kubańczycy przegrali z mistrzami Europy Włochami w 1/8 finału.Zmiana trenera wydaje się nieunikniona. Według Gian Luca Pasiniego zagraniczni trenerzy oferują swoje usługi federacji kubańskiej za darmo. Pojawiły się co najmniej dwie oferty trenowania męskiej reprezentacji tylko z premiami za wyniki – jedna z Australii, a druga z Argentyny. W tej chwili odpowiedź władz siatkówki na Kubie nie jest znana.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę