Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Daniel Muniz z Cuprum przeniósł się do ligi tureckiej

Daniel Muniz z Cuprum przeniósł się do ligi tureckiej

fot. hansports.com.br

Młody brazylijski przyjmujący, który w barwach Cuprum Lubin zdążył rozegrać zaledwie osiem spotkań, znalazł nowy klub. Daniel Muniz de Oliveira po rozwiązaniu kontraktu z plusligowcem szybko związał się nową umową z innym klubem. Wiadomo już, że Brazylijczyk trafił do ligi tureckiej, a konkretnie do klubu Altekma Spor Izmir.

Muniz nie zagrzał w PlusLidze długo miejsca. Brazylijczyk zagrał w ośmiu z dwunastu rozegranych spotkaniach Cuprum Lubin. W tym czasie zdobył dla drużyny 17 punktów, a najlepiej spisywał się w meczu z ZAKSĄ, w którym zdobył 10 punktów.Okazało się, że realia polskiej ligi nie do końca odpowiadają przyjmującemu z Ameryki Południowej, który zgłosił się do klubu z prośbą o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Nie ukrywał, że próbował znaleźć nowy klub.

Ten udało się mu znaleźć w miarę szybko, a zagra on w ekipie z Izmiru. Altekma Spor plasuje się w połowie stawki ligi tureckiej i do tej pory uzbierał 21 punktów. W piętnastu rozegranych spotkaniach zapisał na swoim koncie siedem zwycięstw.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-11-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved