Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Chrobry Głogów ogłosił pierwszy transfer

Chrobry Głogów ogłosił pierwszy transfer

fot. Anna Klepaczko

Sezon pierwszoligowy zbliża się nieuchronnie. Chrobry Głogów postanowił zostawić na deser ogłaszanie transferów przychodzących i dopiero dziś poznaliśmy pierwszego nowego zawodnika tej drużyny. 

Nowym nabytkiem Chrobrego jest Sebastian Lisicki. Zawodnik ma 21 lat i występuje na pozycji przyjmującego. Głogów będzie dopiero jego drugim przystankiem w seniorskiej karierze.W poprzednim sezonie Lisicki występował w barwach Metra Warszawa, które w poprzednich rozgrywkach grało na parkietach II ligi, zajmując czwarte miejsce w grupie 2.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON 1.Ligi

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę