Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Artur Pasiński: Cel jest jeden – walczyć o szóstkę i grać

Artur Pasiński: Cel jest jeden – walczyć o szóstkę i grać

fot. Cerrad Enea Czarni Radom

Od najbliższego sezonu w barwach Czarnych Radom występować będzie Artur Pasiński. Zawodnik do PlusLigi trafił z pierwszoligowego Mickiewicza Kluczbork. – Na tę chwilę widać, że trener próbuje zrobić ze mnie zawodnika, który będzie wchodził na zagrywkę i będzie próbować odwrócić losy danego seta, czy też meczu. Aczkolwiek nie poddaję się i nie zwieszam głowy – przyznaje 24-letni przyjmujący.

W niedzielę Cerrad Enea Czarni Radom zagrali w finale turnieju w Kozienicach. Teraz wrócili do treningów i pełną parą przygotowują się do startu PlusLigi. – Obciążenia zeszły w dół, by poczuć trochę świeżości.  W hali robimy już typowo szóstki. Nie mamy jeszcze przygotowań pod danego przeciwnika, ale mamy już jakieś swoje założenia, na każdym treningu coś innego. Próbujemy trenować, by przyniosło to efekt w późniejszym terminie – informuje przyjmujący radomian Artur Pasiński.Zawodnik do ekipy Czarnych dołączył z pierwszej ligi. Ostatnio grał w ekipie z Kluczborka, wcześniej w Krispolu Września. Do tego klubu trafił po kilku sezonach spędzonych za granicą. W radomskiej drużynie 24-letni przyjmujący ma sporą konkurencję, ale chce walczyć o miejsce w składzie Wojskowych.

Na tę chwilę widać, że trener próbuje zrobić ze mnie zawodnika, który będzie wchodził na zagrywkę i będzie próbować odwrócić losy danego seta, czy też meczu. Aczkolwiek nie poddaję się i nie zwieszam głowy. Cel jest jeden – walczyć o szóstkę i grać, by jak najbardziej się rozwijać. To cel każdego zawodnika – mówi Pasiński.

źródło: Czarni TV, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved