Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ǵorǵi Ǵorǵiew: Chcę poczuć na własnej skórze wysoki poziom i wspaniałych kibiców

Ǵorǵi Ǵorǵiew: Chcę poczuć na własnej skórze wysoki poziom i wspaniałych kibiców

fot. cev.eu

– Proponując, by Ǵorǵi dołączył do naszego zespołu, zależało nam nie tylko na konkurencji na pozycji rozgrywającego, ale też na wzajemnym uzupełnianiu się – tak transfer Ǵorǵiewa skomentował prezes Aluronu CMC Zawiercie Kryspin Baran. – Ǵorǵi to bardzo ambitny zawodnik. Jestem pewien szczególnego zaangażowania, ponieważ w styczniu poprowadzi swoją reprezentację w kwalifikacjach do mistrzostw Europy.

Chciałem ogłosić, że w przyszłym sezonie zagram w Aluron Virtu CMC Zawiercie i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy i dumny. Wybrałem Zawiercie z trzech powodów – zaczął pierwszą swoją wypowiedź w nowym klubie Macedończyk.Po pierwsze, słyszałem mnóstwo dobrych rzeczy o klubie, jego organizacji i ambicjach, dlatego chciałem do niego dołączyć. Po drugie, chciałem grać w PlusLidze, jednej z najmocniejszych lig na świecie. Są tutaj wspaniali kibice i wysoki poziom, chcę poczuć to na własnej skórze. Po trzecie, od kiedy byłem młody, chciałem pracować z jednym z najlepszych trenerów na świecie, a takim jest Igor Kolaković. Znam go od dawna, oglądałem mecze, gdy prowadził Budućnost, reprezentację Serbii, AS Cannes czy kadrę Iranu. Myślę, że wiele się od niego nauczę. Nie mogę się doczekać przyjazdu do Polski i rozpoczęcia treningów – powiedział nowy rozgrywający zawierciańskiego klubu.

Macedończyk wspomniał o chęci pracy z Kolakovicem. Szkoleniowiec Aluronu również komplementował swojego nowego gracza. – Choć to stosunkowo młody rozgrywający, to ma już wiele międzynarodowego doświadczenia. – To bardzo pracowity i oddany drużynie gracz, który bardzo wiele wniesie do rywalizacji w zespole – powiedział trener Jurajskich Rycerzy.

 

źródło: Aluron Virtu Warta Zawiercie, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę