Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Kalendarz meczów

Kalendarz meczów

01-07-2020 środa
PAOK SalonikiPanathinaikos AtenyGrecja M tabela
10:00Norwid CzęstochowaAZS UWM OlsztynMP juniorów tabela
10:00MKS SMS KaliszWieżyca 2011 StężycaMP juniorek tabela
13:00Trefl GdańskAZS CzęstochowaMP juniorów tabela
13:00Elite Volley KrakówŁKS Szkoła Gortata ŁódźMP juniorek tabela
16:00MOS Wola WarszawaSkra BełchatówMP juniorów tabela
16:00Łaskovia ŁaskChemik SMS OlsztynMP juniorek tabela
19:00AKS V LO RzeszówJastrzębski WęgielMP juniorów tabela
19:00Energetyk PoznańLegionovia LegionowoMP juniorek tabela
20:30PolskaCzechymecz tow. tabela
02-07-2020 czwartek
Olympiakos PireusFoinikas SyrosGrecja M tabela
10:00AZS UWM OlsztynAZS CzęstochowaMP juniorów tabela
10:00Wieżyca 2011 StężycaŁKS Szkoła Gortata ŁódźMP juniorek tabela
13:00MKS SMS KaliszElite Volley KrakówMP juniorek tabela
13:00Norwid CzęstochowaTrefl GdańskMP juniorów tabela
16:00Skra BełchatówJastrzębski WęgielMP juniorów tabela
16:00Chemik SMS OlsztynLegionovia LegionowoMP juniorek tabela
19:00MOS Wola WarszawaAKS V LO RzeszówMP juniorów tabela
19:00Łaskovia ŁaskEnergetyk PoznańMP juniorek tabela
03-07-2020 piątek
PAOK SalonikiPanathinaikos AtenyGrecja M tabela
10:00Elite Volley KrakówWieżyca 2011 StężycaMP juniorek tabela
10:00Trefl GdańskAZS UWM OlsztynMP juniorów tabela
13:00ŁKS Szkoła Gortata ŁódźMKS SMS KaliszMP juniorek tabela
13:00AZS CzęstochowaNorwid CzęstochowaMP juniorów tabela
16:00Energetyk PoznańChemik SMS OlsztynMP juniorek tabela
16:00AKS V LO RzeszówSkra BełchatówMP juniorów tabela
19:00Legionovia LegionowoŁaskovia ŁaskMP juniorek tabela
19:00Jastrzębski WęgielMOS Wola WarszawaMP juniorów tabela
04-07-2020 sobota
10:00AZS UWM OlsztynSkra BełchatówMP juniorów tabela
10:00Chemik SMS OlsztynElite Volley KrakówMP juniorek tabela
13:00Norwid CzęstochowaAKS V LO RzeszówMP juniorów tabela
13:00Legionovia LegionowoŁKS Szkoła Gortata ŁódźMP juniorek tabela
16:00Łaskovia ŁaskWieżyca 2011 StężycaMP juniorek tabela
16:00Trefl GdańskMOS Wola WarszawaMP juniorów tabela
16:15Olympiakos PireusFoinikas SyrosGrecja M tabela
19:00MKS SMS KaliszEnergetyk PoznańMP juniorek tabela
19:00Jastrzębski WęgielAZS CzęstochowaMP juniorów tabela
05-07-2020 niedziela
PAOK SalonikiPanathinaikos AtenyGrecja M tabela
10:00Łaskovia ŁaskEnergetyk PoznańMP juniorek tabela
10:00Trefl GdańskAZS CzęstochowaMP juniorów tabela
13:00Wieżyca 2011 StężycaMKS SMS KaliszMP juniorek tabela
13:00MOS Wola WarszawaJastrzębski WęgielMP juniorów tabela
09-07-2020 czwartek
Olympiakos PireusPanathinaikos AtenyGrecja M tabela
12-07-2020 niedziela
Panathinaikos AtenyOlympiakos PireusGrecja M tabela
22-07-2020 środa
20:30PolskaNiemcymecz tow. tabela
23-07-2020 czwartek
18:00PolskaNiemcymecz tow. tabela
26-07-2020 niedziela
20:00Team Michał (POL)Team Fabian (POL)mecz tow. tabela
27-07-2020 poniedziałek
18:00Team Wilfredo (POL)Team Karol (POL)mecz tow. tabela
28-07-2020 wtorek
20:00PolskaSzwajcariamecz tow. tabela
29-07-2020 środa
20:00PolskaSzwajcariamecz tow. tabela

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved