Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Kalendarz meczów

Kalendarz meczów

01-03-2020 niedziela
14:45Aluron Virtu ZawiercieSkra BełchatówPlusLiga tabela
17:30Budowlani ŁódźŁKS ŁódźLSK tabela
20:30BKS Visła BydgoszczCuprum LubinPlusLiga tabela
02-03-2020 poniedziałek
17:30Pałac Bydgoszcz#VolleyWrocławLSK tabela
20:30BKS Bielsko-BiałaMKS KaliszLSK tabela
03-03-2020 wtorek
Palmberg Schwerin (GER)Asterix Beveren (BEL)Puchar CEV K tabela
Zenit Sankt Petersburg (RUS)Hypo Tirol Haching (GER)Puchar CEV M tabela
Olympiakos Pireus (GRE)Bekescsabai SE (HUN)Challenge Cup K tabela
17:00Dinamo Moskwa (RUS)VakifBank Stambuł (TUR)Liga Mistrzyń tabela
18:00Chemik Police (POL)Mladost Zagrzeb (CRO)Puchar CEV K tabela
20:30MKS BędzinAZS OlsztynPlusLiga tabela
04-03-2020 środa
Leo Shoes Modena (ITA)GFC Ajaccio (FRA)Puchar CEV M tabela
Arkas Izmir (TUR)Galatasaray Stambuł (TUR)Puchar CEV M tabela
Volero Le Cannet VB (FRA)Minczanka Mińsk (BLR)Puchar CEV K tabela
Lindemans Aalst (BEL)Lokomotiv Nowosybirsk (RUS)Puchar CEV M tabela
ČEZ Karlovarsko (CZE)Spor Toto SC Ankara (TUR)Challenge Cup M tabela
Montpellier Castelnau UC (FRA)Rennes Volley 35 (FRA)Challenge Cup M tabela
Beziers VB (FRA)Ladies in black Aachen (GER)Challenge Cup K tabela
Dresdner S.C. (GER)AO Thiras Santorini (GRE)Challenge Cup K tabela
THY Stambuł (TUR)Asko Linz-Steg (AUT)Challenge Cup K tabela
Saaremaa VC (EST)Allianz Powervolley Milano (ITA)Challenge Cup M tabela
13:00Kuzbass Kemerowo (RUS)ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL)Liga Mistrzów tabela
15:00Fakieł Nowyj Urengoj (RUS)Sir Sicoma Perugia (ITA)Liga Mistrzów tabela
19:00Allianz MTV Stuttgart (GER)Imoco Conegliano (ITA)Liga Mistrzyń tabela
20:30Knack Roeselare (BEL)Cucine Lube Civitanova (ITA)Liga Mistrzów tabela
20:30Trefl GdańskŚlepsk SuwałkiPlusLiga tabela
05-03-2020 czwartek
SC Portugal Lizbona (POR)Penzügyör Budapeszt (HUN)Challenge Cup M tabela
Allianz Powervolley Milano (ITA)Saaremaa VC (EST)Challenge Cup M tabela
18:00Mickiewicz KluczborkKrispol WrześniaI liga M tabela
18:00BBTS Bielsko-BiałaZAKSA Strzelce OpolskieI liga M tabela
06-03-2020 piątek
17:30Skra BełchatówCzarni RadomPlusLiga tabela
20:30Aluron Virtu ZawiercieResovia RzeszówPlusLiga tabela
07-03-2020 sobota
Uni OpoleBudowlani ToruńI liga K tabela
14:45Grupa Azoty Chemik PoliceSAN-Pajda JarosławPuchar Polski K tabela
15:00Gwardia WrocławKPS SiedlceI liga M tabela
15:00SMS PZPS I SzczyrkSolna WieliczkaI liga K tabela
15:00MCKiS JaworznoNorwid CzęstochowaI liga M tabela
16:00ZAKSA Strzelce OpolskieStal NysaI liga M tabela
17:00KSZO Ostrowiec Św.Częstochowianka CzęstochowaI liga K tabela
17:00BKS Visła BydgoszczŚlepsk SuwałkiPlusLiga tabela
17:00Energetyk PoznańAZS Pol. Śląskiej GliwiceI liga K tabela
17:00AZS AGH KrakówLechia Tomaszów Maz.I liga M tabela
18:00DPD Legionovia LegionowoDevelopres SkyRes RzeszówPuchar Polski K tabela
18:00Chrobry GłogówBBTS Bielsko-BiałaI liga M tabela
20:30AZS OlsztynZAKSA Kędzierzyn-KoźlePlusLiga tabela
08-03-2020 niedziela
14:45Grupa Azoty Chemik PoliceDevelopres SkyRes RzeszówPuchar Polski K tabela
18:00Trefl GdańskVerva WarszawaPlusLiga tabela
20:30GKS KatowiceJastrzębski WęgielPlusLiga tabela
09-03-2020 poniedziałek
20:30Cuprum LubinMKS BędzinPlusLiga tabela
10-03-2020 wtorek
20:30Imoco Conegliano (ITA)Allianz MTV Stuttgart (GER)Liga Mistrzyń tabela
20:30Sir Sicoma Perugia (ITA)Fakieł Nowyj Urengoj (RUS)Liga Mistrzów tabela
11-03-2020 środa
Unet e-work Busto Arsizio (ITA)Dinamo Kazań (RUS)Puchar CEV K tabela
17:30Czarni RadomAZS OlsztynPlusLiga tabela
18:00ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL)Kuzbass Kemerowo (RUS)Liga Mistrzów tabela
18:30ZAKSA Strzelce OpolskieSMS PZPS SpałaI liga M tabela
20:30Cucine Lube Civitanova (ITA)Knack Roeselare (BEL)Liga Mistrzów tabela
20:30Trefl GdańskAluron Virtu ZawierciePlusLiga tabela
12-03-2020 czwartek
17:30VakifBank Stambuł (TUR)Dinamo Moskwa (RUS)Liga Mistrzyń tabela
18:00Krispol WrześniaStal NysaI liga M tabela
13-03-2020 piątek
Trentino Itas (ITA)Jastrzębski Węgiel (POL)Liga Mistrzów tabela
17:30Chemik PolicePTPS PiłaLSK tabela
20:30ŁKS ŁódźPałac BydgoszczLSK tabela
14-03-2020 sobota
ZAKSA Kędzierzyn-KoźleTrefl GdańskPuchar Polski M tabela
Radomka RadomMKS KaliszLSK tabela
Częstochowianka CzęstochowaSAN-Pajda JarosławI liga K tabela
Jastrzębski Węgiel (POL)Trentino Itas (ITA)Liga Mistrzów tabela
Joker ŚwiecieStal MielecI liga K tabela
PGE Skra BełchatówVerva Warszawa Orlen PaliwaPuchar Polski M tabela
15:45Uni OpoleAZS Pol. Śląskiej GliwiceI liga K tabela
16:00MCKiS JaworznoSMS PZPS SpałaI liga M tabela
17:00Norwid CzęstochowaMickiewicz KluczborkI liga M tabela
17:00Lechia Tomaszów Maz.Politechnika LublinI liga M tabela
17:00Energetyk PoznańSolna WieliczkaI liga K tabela
18:00KPS SiedlceAZS AGH KrakówI liga M tabela
18:00Gwardia WrocławChrobry GłogówI liga M tabela
20:30Developres RzeszówBKS Bielsko-BiałaLSK tabela
15-03-2020 niedziela
Częstochowianka CzęstochowaSAN-Pajda JarosławI liga K tabela
Joker ŚwiecieStal MielecI liga K tabela
Czarni RadomAluron Virtu ZawierciePlusLiga tabela
15:45Uni OpoleAZS Pol. Śląskiej GliwiceI liga K tabela
17:00#VolleyWrocławWisła WarszawaLSK tabela
17:00Energetyk PoznańSolna WieliczkaI liga K tabela
18:00Legionovia LegionowoBudowlani ŁódźLSK tabela
16-03-2020 poniedziałek
20:30MKS BędzinŚlepsk SuwałkiPlusLiga tabela
17-03-2020 wtorek
17:30BKS Visła BydgoszczZAKSA Kędzierzyn-KoźlePlusLiga tabela
20:30Cuprum LubinVerva WarszawaPlusLiga tabela
18-03-2020 środa
Savino Del Bene Scandicci (ITA)Eczacibasi Stambuł (TUR)Liga Mistrzyń tabela
Fenerbahce Stambuł (TUR)Igor Gorgonzola Novara (ITA)Liga Mistrzyń tabela
GKS KatowiceCzarni RadomPlusLiga tabela
17:30AZS OlsztynJastrzębski WęgielPlusLiga tabela
20:30Resovia RzeszówSkra BełchatówPlusLiga tabela
19-03-2020 czwartek
Lokomotiv Nowosybirsk (RUS)Zenit Sankt Petersburg (RUS)Puchar CEV M tabela
Eczacibasi Stambuł (TUR)Savino Del Bene Scandicci (ITA)Liga Mistrzyń tabela
Igor Gorgonzola Novara (ITA)Fenerbahce Stambuł (TUR)Liga Mistrzyń tabela
20-03-2020 piątek
17:30Budowlani ŁódźLegionovia LegionowoLSK tabela
18:00PTPS PiłaChemik PoliceLSK tabela
20:30BKS Bielsko-BiałaDevelopres RzeszówLSK tabela
21-03-2020 sobota
AZS Pol. Śląskiej GliwiceUni OpoleI liga K tabela
Aluron Virtu ZawiercieBKS Visła BydgoszczPlusLiga tabela
MKS KaliszRadomka RadomLSK tabela
Czarni RadomCuprum LubinPlusLiga tabela
SAN-Pajda JarosławCzęstochowianka CzęstochowaI liga K tabela
Skra BełchatówAZS OlsztynPlusLiga tabela
Stal MielecJoker ŚwiecieI liga K tabela
GKS KatowiceŚlepsk SuwałkiPlusLiga tabela
Solna WieliczkaEnergetyk PoznańI liga K tabela
Verva WarszawaZAKSA Kędzierzyn-KoźlePlusLiga tabela
Wisła Warszawa#VolleyWrocławLSK tabela
Jastrzębski WęgielMKS BędzinPlusLiga tabela
22-03-2020 niedziela
Resovia RzeszówTrefl GdańskPlusLiga tabela
Pałac BydgoszczŁKS ŁódźLSK tabela
26-03-2020 czwartek
Zenit Sankt Petersburg (RUS)Lokomotiv Nowosybirsk (RUS)Puchar CEV M tabela
28-03-2020 sobota
#VolleyWrocławWisła WarszawaLSK tabela

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved