Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Mistrzostwa świata > 2006 > Japonia (M) > skarb kibica

Mistrzostwa świata>2006>Japonia (M) > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
Brazylia28.8194.4
Polska26.7199.3
Serbia i Czarnogóra27.2197.7
Bułgaria26.6198.3
Francja25.7193.6
Włochy28.2196.2
Rosja25.9201.9
Japonia27.8194.6
USA29.5198.7
Niemcy27.3199.8
Kanada27.1197.6
Portoryko27.9193.6
Argentyna26.2198.3
Australia23.8198.2
Chiny24.1195.3
Czechy--
Egipt25.8193.9
Grecja26.9197.2
Iran25.1193.4
Kazachstan27.9201.2
Korea25.9194.8
Kuba23.5201.0
Tunezja27.0193.2
Wenezuela23.6197.8

Brazylia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Elgarten Marcelo MARCELINHO1974183rozgrywający
4André Heller1975199środkowy
7Gilberto Godoy Filho GIBA1976192przyjmujący
8Endres MURILO1981190atakujący
9André Luiz da Silva Nascimento1979195przyjmujący
10Sérgio Dutra Santos1975184libero
11Anderson Rodrigues1974190przyjmujący
12Samuel Fuchs1984200środkowy
13Gustavo Endres1975203środkowy
14Rodrigo Santana RODRIGAO1979205środkowy
17Ricardo Garcia1975191rozgrywający
18Dante Guimaraes Amaral1980201przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Bernardo Rezende1959I trener
Ricardo Tabach1965II trener

Polska

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Michał Winiarski1983200przyjmujący
3Piotr Gruszka1977206przyjmujący
4Daniel Pliński1978204środkowy
5Paweł Zagumny1977200rozgrywający
7Wojciech Grzyb1981205środkowy
9Łukasz Żygadło1979200rozgrywający
10Mariusz Wlazły1983194atakujący
11Łukasz Kadziewicz1980206środkowy
12Grzegorz Szymański1978202atakujący
13Sebastian Świderski1977193przyjmujący
15Piotr Gacek1978185libero
18Michał Bąkiewicz1981197przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Raul Lozano1956I trener
Alojzy Świderek1952II trener

Serbia i Czarnogóra

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Dejan Bojovic1983198atakujący
6Slobodan Boskan1975197przyjmujący
8Marko Samardzic1983190libero
9Nikola Grbic1973194rozgrywający
10Vladimir Grbić1970193przyjmujący
11Novica Bjelica1983202środkowy
12Andrija Geric1977203środkowy
13Goran Vujević1973192przyjmujący
14Ivan Miljkovic1979206atakujący
15Veljko Petkovic1977199rozgrywający
19Milos Nikic1986194przyjmujący
21Marko Podrascanin1987204środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Igor Kolaković1965I trener
Zeljko BULATOVIC-II trener

Bułgaria

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Ewgeni Iwanow1974210środkowy
2Hristo Cwetanow1978198środkowy
3Andrej Żekow1980190rozgrywający
4Bojan Jordanow1983197atakujący
5Ivan Zarew1986199rozgrywający
6Matey Kaziyski1984202przyjmujący
11Vladimir Nikolow1977200atakujący
13Teodor Salparow1982185libero
15Krasimir Gajdarski1983204środkowy
16Todor Aleksiew1983200przyjmujący
17Plamen Konstatninow1973202przyjmujący
19Daniel Peew1970192libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Martin Stoew-I trener
Vladislav Todorov-II trener

Francja

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Xavier Kapfer1981191przyjmujący
3Gérald Hardy-Dessources1983197środkowy
6Jean Charles Monneraye1980209środkowy
7Stéphane Antiga1976200przyjmujący
8Ludovic Castard1983195atakujący
9Frantz Granvorka1976195atakujący
11Loïc Le Marrec1977190rozgrywający
12Florian Kilama1982182przyjmujący
13Pierre Pujol1984190rozgrywający
15Guillaume Samica1981198przyjmujący
17Oliver Kieffer1979200środkowy
18Jean-François Exiga1982176libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Olivier Lecat1967I trener
Philipe Blain-II trener

Włochy

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Luigi Mastrangelo1975202środkowy
2Manuel Coscione1980188rozgrywający
5Valerio Vermiglio1976190rozgrywajacy
6Samuele Papi1973190przyjmujący
8Alberto Cisolla1977197przyjmujący
9Cristian Savani1982194przyjmujący
12Mirko Corsano1973190libero
14Alessandro Fei1978204atakujący
15Andrea Semenzato1981205środkowy
16Michal Lasko1981202atakujący
17Paolo Cozzi1980200środkowy
18Matej Cernic1978192przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Gianpaolo Montali-I trener
Tomaso Totolo (ITA)1965II trener

Rosja

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Alexander Korneev1980200przyjmujący
3Alexander Volkov1985210środkowy
4Stanislav Dineykin1973215atakujący
5Pavel Abramov1979200przyjmujący
6Serguei Grankine1985195rozgrywający
7Alexey Kazakov1976217środkowy
9Semen Poltavsky1981205atakujący
10Alexander Kosarev1977203przyjmujący
15Juriy Berezhko1984193przyjmujący
16Alexey Verbov1982183libero
17Sergei Makarov1980196rozgrywający
18Aleksiej Kuleszow1979206środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Zoran Gajic-I trener
Yaroslav Antonov-II trener

Japonia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Nobuharu Saito1973205przyjmujący
3Shinya Chiba1977184przyjmujący
4Kenji Onoue1978199środkowy
6Ryuji Naohiro1978198przymujący
7Takahiro Yamamoto1978201przymujący
8Masaji Ogino1970197przyjmujący
12Kota Yamamura1980205środkowy
13Yuta Abe1981192rozgrywający
15Katsutoshi Tsumagari1975183libero
16Yusuke Ishijma GOTTSU1984197przyjmujący
17Yu Koshikawa1984190atakujący
18Kosuke Tomonaga1980184rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Tatsuya Ueta-I trener
Masayuki Izumikawa-II trener

USA

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
3Jim Polster1979198przyjmujący
5Rich Lambourne1975190libero
6Phil Eatherton1974206środkowy
7Donald Suxho1976196rozgrywający
8Reid Priddy1977196przyjmujący
9Ryan Millar1978204środkowy
10Riley Salmon1976197przyjmujący
12Tom Hoff1973198środkowy
13Clay Stanley1978205atakujący
15Gabe Gardner1976205przyjmujący
16Dave McKienzie1979193przyjmujący
18Brandon Taliaferro1977196rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Hugh McCutcheon-I trener
Ron Larsen-II trener

Niemcy

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Marcus Popp1981192przyjmujący
3Thomas Kröger1979188libero
4Simon Tischer1982194rozgrywający
5Björn Andrae1981200przyjmujący
9Stefan Hübner1975200środkowy
10Jochen Schöps1983200atakujący
11Frank Dehne1976202rozgrywający
12Christian Pampel1979198atakujący
13Ralph Bergmann1970206środkowy
14Robert Kromm1984212przyjmujący
17Norbert Walter1979210środkowy
18Mark Siebeck1975196przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Stelian Moculescu1950I trener
Stewart Bernard-II trener

Kanada

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Louis-Pierre Mainville1986200
2Christian Bernier1981192
3Michael Munday1980196
4Pascal Cardinal1979199
6Dallas Soonias1984200
8Scott Koskie1971190
9Paul Duerden1974195
10Brett Youngberg1979204
11Steve Brinkman1978202
13Daniel Lewis1976193
14Murray Grapentine1977202
15Fred Winters1982198
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Glenn Hoag-I trener
Chris Green-II trener

Portoryko

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1José Rivera1977185przyjmujący
2Gregory Berríos1979182libero
4Víctor Rivera1976195przymujący
5José Quińones1979192rozgrywający
6Ángel Pérez1982190rozgrywający
8René Esteves1977199środkowy
9Luis Rodríguez1969202środkowy
10Víctor Bird1982195uniwersalny
11Roberto Muńiz1980196uniwersalny
12Héctor Soto1978197przyjmujący
13Alexis Matías1974195uniwersalny
16Enrique Escalante1984195środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Carlos Daniel Cardona-I trener
Luis E. Ruiz-II trener

Argentyna

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Marcos Milinkovic1971205atakujący
2Jeronimo Bidegain1977200przyjmujący
3Gustavo Porporatto1981197środkowy
4Nicolas Efron1979196rozgrywający
5Anibal Gramaglia1981204środkowy
6Gustavo Scholtis1982206przyjmujący
8Leandro Concina1984195przyjmujący
10Alejandro Spajic1976204środkowy
15Luciano De Cecco1988189rozgrywający
16Martin Hernandez1985202atakujący
17Pablo Meana1975187libero
18Gaston Giani1979194przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jon Uriarte-I trener
Guillermo Orduna-II trener

Australia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Dan Howard1976208środkowy
3Nathan Roberts (AUS)1986197przyjmujący
4Benjamin Hardy1974198przyjmujący
5Luke Campbell1979202środkowy
6Igor Yudin1987200atakujący
7Matt Young1981188rozgrywający
8Andrew Grant1985206środkowy
9Andrew Earl1982196przyjmujący
11Phillip DeSalvo1985182libero
14Nigel Panagopka1987206środkowy
17Paul Carroll1986204przyjmujący
18Brett Alderman1979191rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Russell Borgeaud-I trener
Andrew Strugnell-II trener

Chiny

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
3Xiaodong Cui1980205środkowy
4Zhi Yuan1981195przyjmujący
5Peng Guo1982200środkowy
6Haichuan Wang1979200środkowy
7Miao Tang1982204przyjmujący
8Jianjun Cui1985190przyjmujący
10Chun Li1982190rozgrywający
11Dawei Yu1984199środkowy
12Qiong Shen1981198przyjmujący
14Fudong Jiang1983197rozgrywający
16Qi Ren1984174libero
17Shengsheng Sui1980192przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Zhou Jianan-I trener
Xie Guochen-II trener

Czechy

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Martin Leblśrodkowy
2Jiri Popelka1977204przyjmujący
3Marek Novotny1978202przyjmujący
6Ondřej Hudeček1981195przyjmujący
7Michal Rakśrodkowy
11Jan Stokratakujący
12Jiří Zadražil1981198środkowy
14Petr Zapletal1977194rozgrywający
15Přemysl Obdržálek1977194libero
16Peter Pláteník1981196przyjmujący
17David Konečný1983193atakujący
18Lukáš Ticháček1982193rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Zdenek Hanik-I trener
Ivan Husar-II trener

Egipt

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Hamdy Avad Elsafi1972202przyjmujący
2Abdallah Ahmed Elsalam1983198rozgrywający
3Mohamed Gabal Gabl1984195przyjmujący
4Ahmed Ebd Einaeim1984197przyjmujący
5Ossama Bekheit Kemsan1977192środkowy
6Wael Al Aydy1971178libero
7Ashraf Abouel Hassan1975184rozgrywający
8Saleh Youssef Fathy1982191przyjmujący
10Mahmoud Elkoumy1983196przyjmujący
11Mohamed Einafrawy Elsayed1983200środkowy
14Hossam Shaarawy Mostafa1984199środkowy
17Mahmoud Abdelkader1985195przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Grzegorz Ryś (POL)-I trener
Ahmed Zakaria-II trener

Grecja

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Kostas Christofidelis1977195przyjmujący
6Vassilis Kurnetas1976191rozgrywający
7Georgios Stefanou1981187libero
8Kostas Prousalis1980192rozgrywający
10Jannis Kyriakidis1982195przyjmujący
10Tontor-Zlatko Baev1979200przyjmujący
11Nikos Roumeliotis1978201atakujący
12Nikos Smaragdis1984202środkowy
13Andreas Andreadis1982205środkowy
14Sotiris Pantaleon1980200środkowy
15Ilias Lappas1979194przyjmujący
16Andrei Kravarik1971204atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Kostas Charitonidis-I trener
Athanasios Moustakidis-II trener

Iran

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Mohammad Shariati Larijani1979190
3Amir Hosseini1975183
4Davoud Moghbeli1983204
5Peyman Akbari1977195
6Mohammad Mansouri1986197
8Farhad Zarif Ahangaran Varzandeh1983165
9Alireza Nadi1980200
10Behnam Mahmoudi1980200
11Mohammad Torkashvand1979196
16Seyed Mehdi Bazargard Shalkoohi Mojarad1979200
17Mohammad Mohammadkazem1985200
18Arash Sadeghiany1985191
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Milorad Kijac-I trener
Ebrahim Amir Heidari-II trener

Kazachstan

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Yevgeniy Senatorov1979206uniwersalny
3Anton Yudin1982210atakujący
4Yevgeniy Andreyev1974197rozgrywający
7Dmitriy Gorbatkov1981196uniwersalny
8Sergey Trikoz1978207przymujący
9Marat Imangaliyev1980194uniwersalny
10Alexey Stepanov1978196rozgrywający
11Vladimir Derevyanko1971191libero
12Denis Zhukov1976198uniwersalny
14Anton Rubtsov1981204środkowy
15Svyatoslav Miklashevich1978210przymujący
18Kirill Konovalov1979205środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Vladimir Kondra-I trener
Viktor Zhuravlev-II trener

Korea

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Jin-Sik Shin1975188
3Young-Min KWON1980190
4Sung-Min MOON1986198
5Oh-Hyun Yeo1978175
6Byung-Il SONG1983196
7Sun-Kyu Lee1981202
9In-Jung WHO1974198
10Bong-Woo YUN1982200
11Kyung-Soo LEE1979197
12Yo-Han KIM1985198
16Kyoung-Min HA1982201
18Byung-Chul Chang1976195
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Ho-Chul Kim-I trener
Sang-Yeol Lee-II trener

Kuba

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Yadier Sanchez1985200
2Tomás Aldazabal1976193przymujący
3Jorge Luis Sánchez1985197libero
4Yasser Portuondo1983196przymujący
8Pavel Pimienta1976204przymujący
9Michael Sánchez B.1986206przymujący
13Roberlandy Simón1987206
15Oriol Camejo D.1986207
16Raydel Corrales1982201
17Odelvis Dominico1977205środkowy
18Yoandri Díaz1985196rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Roberto Garcia Garcia-I trener
Antonio Perdomo Estrella-II trener

Tunezja

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Mohamed Trabelsi1981202środkowy
3Eskander Ben Tara1985200środkowy
5Samir Sellami1977194rozgrywający
6Ayman Ben Brik1985188przyjmujący
7Chaker Ghazal1977199środkowy
9Khaled Belaid1973195przyjmujący
10Walid Ben Abbas1980186przyjmujący
13Nour Eddine Hfeadh1973200przyjmujący
15Ghazi Guidara1974186rozgrywający
16Hichem Kaabi1986194przymujący
17Amin Belsoror1978181libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Antonio Jiacobe (ITA)-I trener
Ben Younes Noureddine-II trener

Wenezuela

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
3Ismel Ramos1985195
4Joel Silva1985188
6Carlos Luna1981194
7Luis Diaz1983204
10Renzo Sanchez1985203
11Ernardo Gomez1982195
12Carlos Tejeda1980198
13Ivan Marquez1981205
14Thomas Ereu1979194
15Francisco Soteldo1986200
17Juan Carlos Blanco1981195
18Fredy Cedeno1981202
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Eliseo Ramos-I trener
Ivan Nieto-II trener
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved