Ligi zagraniczne>sezon 2020/2021>Rosja K > runda zasadnicza
8. kolejka: 21-10-2020
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
18-12-2020 | Dinamo-Metar Czeliabińsk | Lipieck | 0:3 | 23:25, 23:25, 16:25 |
24-02-2021 | Tulica Tuła | Minczanka Mińsk | 0:3 | 15:25, 23:25, 23:25 |
31-10-2020 | Dinamo Kazań | Zariecze Odińcowo | 3:0 | 25:15, 27:25, 25:18 |
21-10-2020 | Lokomotiw Kaliningrad | Leningradka St. Petersburg | 3:1 | 21:25, 25:20, 25:13, 25:20 |
21-10-2020 | Urałoczka Jekaterinburg | Dinamo Krasnodar | 3:1 | 25:20, 25:21, 23:25, 29:27 |
21-10-2020 | Dinamo Moskwa | Proton Saratow | 3:0 | 25:19, 25:13, 25:11 |
21-10-2020 | Sparta Niżnyj Nowogrod | Jenisej Krasnojarsk | 3:1 | 25:22, 25:15, 19:25, 25:23 |
przejdź do kolejki: 7 | przejdź do kolejki: 9 |
tabela po 8. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Kazań | 8 | 20 | 23:7 | 714:620 |
2 | Dinamo Moskwa | 8 | 20 | 22:7 | 695:593 |
3 | Lokomotiw Kaliningrad | 8 | 17 | 19:11 | 713:624 |
4 | Leningradka St. Petersburg | 8 | 16 | 19:12 | 711:661 |
5 | Dinamo Krasnodar | 8 | 15 | 18:13 | 708:663 |
6 | Urałoczka NTMK Jekaterinburg | 8 | 15 | 18:13 | 683:682 |
7 | Minczanka Mińsk (BLR) | 8 | 11 | 15:14 | 622:634 |
8 | Proton Saratow | 8 | 11 | 14:17 | 631:674 |
9 | Lipieck | 8 | 11 | 15:16 | 665:655 |
10 | Sparta Niżnyj Nowogrod | 8 | 9 | 12:19 | 657:704 |
11 | Zariecze Odińcowo | 8 | 7 | 12:21 | 665:751 |
12 | Jenisej Krasnojarsk | 8 | 7 | 10:19 | 627:662 |
13 | Tulica Tuła | 8 | 5 | 9:22 | 653:742 |
14 | Dinamo-Metar Czeliabińsk | 8 | 4 | 8:23 | 632:711 |
punktacja
|
7. kolejka: 17-10-2020
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
22-01-2021 | Jenisej Krasnojarsk | Dinamo-Metar Czeliabińsk | 3:0 | 25:21, 25:20, 25:15 |
18-10-2020 | Lipieck | Minczanka Mińsk | 3:1 | 17:25, 25:22, 25:13, 25:17 |
24-12-2020 | Zariecze Odińcowo | Tulica Tuła | 1:3 | 25:17, 28:30, 19:25, 22:25 |
17-10-2020 | Lokomotiw Kaliningrad | Dinamo Krasnodar | 3:2 | 25:19, 25:23, 23:25, 25:27, 15:13 |
17-10-2020 | Urałoczka Jekaterinburg | Proton Saratow | 3:0 | 25:13, 25:14, 25:20 |
17-10-2020 | Leningradka St. Petersburg | Dinamo Kazań | 0:3 | 17:25, 17:25, 23:25 |
16-10-2020 | Dinamo Moskwa | Sparta Niżnyj Nowogrod | 3:0 | 25:19, 26:24, 25:23 |
przejdź do kolejki: 6 |
9. kolejka: 25-10-2020
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
25-10-2020 | Jenisej Krasnojarsk | Lipieck | 2:3 | 23:25, 20:25, 25:17, 25:15, 10:15 |
08-12-2020 | Dinamo-Metar Czeliabińsk | Tulica Tuła | 3:0 | 25:18, 25:20, 25:18 |
09-02-2021 | Dinamo Kazań | Minczanka Mińsk | 3:1 | 18:25, 25:12, 25:18, 25:15 |
08-02-2021 | Lokomotiw Kaliningrad | Zariecze Odińcowo | 3:0 | 25:17, 25:20, 25:12 |
25-10-2020 | Leningradka St. Petersburg | Urałoczka Jekaterinburg | 1:3 | 25:19, 19:25, 18:25, 18:25 |
25-10-2020 | Dinamo Krasnodar | Dinamo Moskwa | 3:2 | 21:25, 24:26, 25:21, 25:22, 15:11 |
25-10-2020 | Proton Saratow | Sparta Niżnyj Nowogrod | 3:0 | 25:23, 25:18, 25:14 |
tabela po 26. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Kazań | 26 | 71 | 76:19 | 2291:1806 |
2 | Dinamo Moskwa | 26 | 70 | 75:22 | 2302:1878 |
3 | Lokomotiw Kaliningrad | 26 | 57 | 64:34 | 2254:2009 |
4 | Dinamo Krasnodar | 26 | 49 | 59:39 | 2220:2109 |
5 | Leningradka St. Petersburg | 26 | 45 | 58:47 | 2294:2279 |
6 | Urałoczka NTMK Jekaterinburg | 26 | 40 | 49:49 | 2074:2141 |
7 | Lipieck | 26 | 37 | 48:54 | 2160:2206 |
8 | Minczanka Mińsk (BLR) | 26 | 32 | 46:54 | 2115:2177 |
9 | Proton Saratow | 26 | 32 | 43:55 | 2110:2156 |
10 | Jenisej Krasnojarsk | 26 | 30 | 45:59 | 2240:2306 |
11 | Tulica Tuła | 26 | 29 | 42:61 | 2166:2314 |
12 | Sparta Niżnyj Nowogrod | 26 | 24 | 36:62 | 2074:2254 |
13 | Zariecze Odińcowo | 26 | 15 | 27:71 | 1921:2294 |
14 | Dinamo-Metar Czeliabińsk | 26 | 15 | 28:70 | 1979:2271 |
punktacja
|