Ligi zagraniczne>sezon 2019/2020>Czechy M > runda zasadnicza
3. kolejka: 19-10-2019
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
17-10-2019 | Volejbal Brno | Kladno volejbal cz | 3:0 | 25:19, 25:22, 25:18 |
19-10-2019 | Dukla Liberec | Black Volley Beskydy | 3:0 | 25:18, 25:13, 25:21 |
19-10-2019 | ČEZ Karlovarsko | Lvi Praga | 3:0 | 25:21, 25:11, 25:22 |
19-10-2019 | AERO Odolena Voda | Volejbal Ústí nad Labem | 1:3 | 25:23, 18:25, 24:26, 19:25 |
20-10-2019 | VK Příbram | Fatra Zlín | 3:0 | 25:21, 25:15, 25:19 |
21-10-2019 | VK Ostrava | Jihostroj České Budějovice | 3:0 | 25:18, 25:19, 25:19 |
przejdź do kolejki: 2 | przejdź do kolejki: 4 |
tabela po 3. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | ČEZ Karlovarsko | 3 | 9 | 9:0 | 225:170 |
2 | VK Jihostroj České Budějovice | 3 | 6 | 6:3 | 210:204 |
3 | VK Dukla Liberec | 3 | 6 | 7:4 | 265:239 |
4 | Volejbal Brno | 3 | 6 | 7:4 | 267:244 |
5 | VK Ostrava | 3 | 5 | 7:5 | 264:257 |
6 | VK Lvi Praga | 3 | 5 | 6:6 | 255:264 |
7 | VK Příbram | 3 | 4 | 5:6 | 245:234 |
8 | Black Volley Beskydy | 3 | 4 | 5:7 | 259:285 |
9 | AERO Odolena Voda | 3 | 3 | 4:6 | 223:238 |
10 | Kladno volejbal cz | 3 | 3 | 5:8 | 273:291 |
11 | SK Volejbal Ústí nad Labem | 3 | 3 | 4:7 | 247:260 |
12 | Fatra Zlín | 3 | 0 | 0:9 | 178:225 |
punktacja
|
2. kolejka: 12-10-2019
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
12-10-2019 | Volejbal Brno | VK Ostrava | 3:1 | 23:25, 25:22, 25:21, 25:21 |
12-10-2019 | Jihostroj České Budějovice | VK Příbram | 3:0 | 25:23, 29:27, 25:17 |
12-10-2019 | Fatra Zlín | AERO Odolena Voda | 0:3 | 20:25, 23:25, 21:25 |
12-10-2019 | Volejbal Ústí nad Labem | ČEZ Karlovarsko | 0:3 | 18:25, 19:25, 20:25 |
12-10-2019 | Lvi Praga | Dukla Liberec | 3:1 | 25:22, 25:23, 21:25, 25:21 |
12-10-2019 | Black Volley Beskydy | Kladno volejbal cz | 2:3 | 25:22, 22:25, 27:29, 27:25, 10:15 |
przejdź do kolejki: 1 |
4. kolejka: 26-10-2019
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
28-10-2019 | Volejbal Brno | Jihostroj České Budějovice | 2:3 | 25:20, 25:23, 16:25, 24:26, 14:16 |
26-10-2019 | Fatra Zlín | VK Ostrava | 0:3 | 17:25, 22:25, 19:25 |
26-10-2019 | Volejbal Ústí nad Labem | VK Příbram | 3:2 | 17:25, 25:22, 23:25, 25:22, 15:13 |
26-10-2019 | Lvi Praga | AERO Odolena Voda | 3:0 | 25:17, 25:23, 25:18 |
26-10-2019 | Black Volley Beskydy | ČEZ Karlovarsko | 0:3 | 23:25, 24:26, 20:25 |
26-10-2019 | Kladno volejbal cz | Dukla Liberec | 3:1 | 21:25, 25:15, 25:19, 25:23 |
tabela po 21. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | ČEZ Karlovarsko | 21 | 53 | 58:18 | 1791:1548 |
2 | VK Jihostroj České Budějovice | 21 | 48 | 54:26 | 1818:1665 |
3 | Volejbal Brno | 21 | 40 | 49:35 | 1933:1790 |
4 | VK Dukla Liberec | 21 | 38 | 48:32 | 1842:1736 |
5 | VK Lvi Praga | 21 | 35 | 40:35 | 1677:1666 |
6 | Kladno volejbal cz | 21 | 32 | 39:44 | 1820:1880 |
7 | VK Ostrava | 21 | 29 | 41:42 | 1837:1811 |
8 | AERO Odolena Voda | 21 | 27 | 36:43 | 1766:1833 |
9 | VK Příbram | 21 | 26 | 39:46 | 1876:1894 |
10 | Fatra Zlín | 21 | 22 | 29:50 | 1715:1830 |
11 | Black Volley Beskydy | 21 | 16 | 27:55 | 1743:1918 |
12 | SK Volejbal Ústí nad Labem | 21 | 12 | 20:54 | 1523:1770 |
punktacja
|