Ligi zagraniczne>sezon 2011/2012>MEVZA (K) > runda zasadnicza
4. kolejka: 22-10-2011
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
ŽOK Vukovar | ASKÖ Linz Stieg | 3:0 | 25:19, 25:22, 25:19 |
|
Calcit Kamnik | Slavia Bratysława | 3:1 | 25:15, 17:25, 25:20, 25:23 |
|
Doprastav Bratysława | Vasas Budapeszt | 3:2 | 25:15, 17:25, 23:25, 25:19, 15:13 |
|
ŽOK Rijeka | Újpesti Budapeszt | |||
Branik Maribor | Post Schwechat | |||
przejdź do kolejki: 3 | przejdź do kolejki: 5 |
tabela po 4. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Calcit Volleyball Kamnik (SLO) | 3 | 7 | 8:4 | 278:256 |
2 | ŽOK Vukovar (CRO) | 3 | 6 | 8:5 | 280:266 |
3 | ŽOK Rijeka (CRO) | 3 | 6 | 6:4 | 239:212 |
4 | Nova KBM Branik Maribor (SLO) | 3 | 6 | 6:4 | 225:214 |
5 | VK Doprastav Bratysława (SVK) | 2 | 5 | 6:2 | 182:164 |
6 | Slavia EU Bratysława (SVK) | 4 | 5 | 7:8 | 305:323 |
7 | Vasa Obuda Budapeszt (HUN) | 2 | 4 | 5:4 | 196:188 |
8 | SG SVS Post Schwechat (AUT) | 1 | 3 | 3:0 | 75:51 |
9 | ASKÖ Linz Stieg (AUT) | 4 | 0 | 2:12 | 295:342 |
10 | Újpesti Torna Egylet Budapeszt (HUN) | 3 | 0 | 1:9 | 190:249 |
punktacja
|
3. kolejka: 15-10-2011
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Újpesti Budapeszt | Branik Maribor | 0:3 | 16:25, 23:25, 17:25 |
|
ASKÖ Linz Stieg | ŽOK Rijeka | 1:3 | 23:25, 17:25, 25:23, 20:25 |
|
Slavia Bratysława | ŽOK Vukovar | 3:2 | 25:17, 25:19, 15:25, 17:25, 15:12 |
|
Vasas Budapeszt | Post Schwechat | |||
Calcit Kamnik | Doprastav Bratysława | |||
przejdź do kolejki: 2 |
5. kolejka: 29-10-2011
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Újpesti Budapeszt | ŽOK Vukovar | |||
ASKÖ Linz Stieg | Calcit Kamnik | 1:3 | 22:25, 25:23, 19:25, 21:25 |
|
Post Schwechat | Doprastav Bratysława | 3:1 | 18:25, 25:20, 25:13, 25:23 |
|
Vasas Budapeszt | Branik Maribor | 0:3 | 16:25, 23:25, 17:25 |
|
Slavia Bratysława | ŽOK Rijeka |
tabela po 5. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Calcit Volleyball Kamnik (SLO) | 4 | 10 | 11:5 | 376:343 |
2 | Nova KBM Branik Maribor (SLO) | 4 | 9 | 9:4 | 300:270 |
3 | SG SVS Post Schwechat (AUT) | 2 | 6 | 6:1 | 168:132 |
4 | ŽOK Vukovar (CRO) | 3 | 6 | 8:5 | 280:266 |
5 | ŽOK Rijeka (CRO) | 3 | 6 | 6:4 | 239:212 |
6 | VK Doprastav Bratysława (SVK) | 3 | 5 | 7:5 | 263:257 |
7 | Slavia EU Bratysława (SVK) | 4 | 5 | 7:8 | 305:323 |
8 | Vasa Obuda Budapeszt (HUN) | 3 | 4 | 5:7 | 252:263 |
9 | ASKÖ Linz Stieg (AUT) | 5 | 0 | 3:15 | 382:440 |
10 | Újpesti Torna Egylet Budapeszt (HUN) | 3 | 0 | 1:9 | 190:249 |
punktacja
|