Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2021/2022 > Transfery > Tauron Liga

Ligi polskie>sezon 2021/2022>Transfery > Tauron Liga

Grupa Azoty Chemik Police

 

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Jovana Brakocević-Canzian (SRB)
(atakująca)
trener Jacek Nawrocki
(reprezentacja Polski)
trener Ferhat Akbas (TUR)
(Eczacibasi Stambuł – TUR)
Iga Wasilewska
(środkowa)
Bojana Milenković (SRB)
(CS Volei Alba-Blaj – ROU)
Martyna Grajber
(ŁKS Łódź)
Marlena Kowalewska
(rozgrywająca)
Martyna Czyrniańska
(SMS Szczyrk)
Paulina Maj-Erwardt
(ŁKS Łódź)
Agnieszka Kąkolewska
(środkowa)
Marta Pol (Ziółkowska)
(Pałac Bydgoszcz)
Indy Baijens (NED)
(Palmberg Schwerin – GER)
Martyna Łukasik
(przyjmująca)
Naiane Rios (BRA)
(Osasco Sao Cristovao Saude – BRA)
Olga Strantzali (GRE)
(Alba Blaj – ROU)
Katarzyna Połeć
(środkowa)
Aleksandra Lipska
(CBF Balducci Hr Macerata – ITA)
Wilma Salas (CUB)
(Olympiakos Pireus – GRE)
Aleksandra Żurawska
(libero)
Maria Stenzel
(Budowlani Łódź)
Paulina Bałdyga
(Pałac Bydgoszcz)
Sonia Kubacka
(Joker Świecie)
Sinead Jack (TRI)
(Megabox Vallefoglia – ITA)
Natalia Mędrzyk
(przerwa w karierze)

Developres SKyRes Rzeszów

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Stephane Antiga (FRA)
(I trener)
Bruna Honorio (BRA)
(Radomka Radom)
Kiera Van Ryk (CAN)
(THY Stambuł – TUR)
 Anna Stencel
(środkowa)
Dominika Witowska
(BKS Bielsko-Biała)
Anna Kaczmar
(#VolleyWrocław)
Gabriela Polańska
(środkowa)
Katarzyna Bagrowska
(Płomień Sosnowiec)
Zuzanna Efimienko-Młotkowska
(Radomka Radom)
 Marta Krajewska
(rozgrywająca)
Aleksandra Szczygłowska
(BKS Bielsko-Biała)
Magdalena Grabka
(przerwa w karierze)
Jelena Blagojević (SRB)
(przyjmująca)
Izabella Rapacz (USA)
(#VolleyWrocław)
Aleksandra Rasińska
(#VolleyWrocław)
 Daria Przybyła
(libero)
Magdalena Jurczyk
(Joker Świecie)
Juliette Fidon-Lebleu (FRA)
(PAOK Saloniki – GRE)
 Katarzyna Wenerska
(Joker Świecie)
Alexandra Lazic (SWE)
(Radomka Radom)
 Ana Kalandadze (GEO)
(ŁKS Commercecon Łódź)
Aleksandra Krzos
(szuka klubu)
 Kara Bajema (USA)
(Èpiù Casalmaggiore – ITA)
 
 Julia Bińczycka
(Energetyk Poznań)
 

E.Leclerc Moya Radomka Radom

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Riccardo Marchesi (ITA)
(I trener)
Zuzanna Efimienko-Młotkowska
(Developres Rzeszów)
Janisa Johnson (USA)
(powody zdrowotne)
Agata Witkowska
(libero)
Katarzyna Zaroślińska-Król
(ŁKS Łódź)
Paulina Zaborowska
(Joker Świecie)
Kornelia Moskwa
(środkowa)
Aleksandra Wójcik
(ŁKS Łódź)
Ana Bjelica (SRB)
(szuka klubu)
Renata Biała
(przyjmująca)
Freya Aelbrecht (BEL)
(Bartoccini Perugia)
Andressa Picussa (BRA)
(Joker Świecie)
Katarzyna Skorupa
(rozgrywająca)
Aleksandra Lazić (SWE)
(Developres Rzeszów)
Bruna Honorio (BRA)
(Developres Rzeszów)
Srna Marković (AUT)
(Savino Del Bene Scandicci – ITA)
Samara Rodrigues de Almeida (BRA)
(szuka klubu)
Aleksandra Pasznik
(ŁKS Łódź)
Julia Twardowska
(Joker Świecie)
Kaisa Alanko (FIN)
(VB Nantes – FRA)
Izabela Bałucka
(#VolleyWrocław)
Justyna Łukasik
(MKS Kalisz)
Klaudia Laskowska
(Energetyk Poznań)

ŁKS Commercecon Łódź

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Michal Mašek (SVK)
( I trener)
 Julita Piasecka
(SMS Szczyrk)
Katarzyna Zaroślińska-Król
(Radomka Radom)
Krystyna Strasz
(libero)
Angelika Gajer
(Solna Wieliczka)
Nadja Ninković (SRB)
(Alba Blaj – ROU)
Joanna Pacak
(środkowa)
Weronika Sobiczewska
(Solna Wieliczka)
Katarina Lazović (SRB)
(Saugella Monza – ITA)
Klaudia Alagierska
(środkowa)
Kamila Witkowska
(#Volley Wrocław)
Britt Bongaerts (NED)
(Bartoccini Perugia – ITA)
Pietra Jukoski (BRA)
(Curitiba Vôlei – BRA)
Ana Kalandadze (GEO)
(Developres Rzeszów)
Paulina Maj-Erwardt
(Chemik Police)
Aleksandra Pasznik
(Radomka Radom)
Ivna Colombo (BRA)
(Curitiba Volei – BRA)
Katarina Osadchuk (AUS)
(BAS Białystok)
Martyna Grajber
(Chemik Police)
Magdalena Saad
(Pałac Bydgoszcz)
Veronika Jones-Perry (USA)
(Budowlani Łódź)
Agata Wawrzyńczyk
(szuka klubu)
 
Roberta Ratzke da Silva (BRA)
(Osasco/São Cristóvão – BRA)
Aleksandra Wójcik
(Radomka Radom)
 
Zuzanna Pieniak
(sekcja młodzieżowa)
Oliwia Laszczyk
(Libero Aleksandrów Łódzki)
 

BKS BOSTIK Bielsko-Biała

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Bartłomiej Piekarczyk
(I trener)
Martyna Borowczak
(SMS Szczyrk)
Katarzyna Wawrzyniak
(PWSZ Tarnów)
Kinga Drabek 
(libero)
Dominika Pierzchała
(SMS Szczyrk)
Dominika Witowska
(Developres Rzeszów)
 Martyna Świrad
(środkowa)
Ewelina Polak
(MKS Kalisz)
Aleksandra Szczygłowska
(Developres Rzeszów)
Magdalena Janiuk
(środkowa)
Julia Mazur
(MKS Kalisz)
Dagmara Dąbrowska
(Energetyk Poznań)
Aleksandra Kazała
(przyjmująca)
Alina Bartkowska
(PTPS Piła)
Andrea Kossanyiova (CZE)
(#VolleyWrocław)
 
Gabriela Orvošová
(atakująca)
Karina Chmielewska
(SAN Pajda Jarosław)
 Natalia Gajewska
(MKS Kalisz)
 
 Weronika Szlagowska
(przyjmująca)
Koleta Łyszkiewicz
(PTPS Piła)
Karolina Drużkowska
(MKS Kalisz)
 

GROT Budowlani Łódź

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Justyna Kędziora
(przyjmująca)
trener Jakub Głuszak
(Vasas Budapeszt – HUN)
trener Błażej Krzyształowicz
(Lokomotiw Kaliningrad -RUS)
 
 Małgorzata Lisiak
(środkowa)
 Martyna Łazowska
(SMS Szczyrk)
Veronika Jones-Perry (USA)
(ŁKS Łódź)
Monika Fedusio
(przyjmująca)
Julia Szczurowska
(MKS Kalisz)
Oliwia Michalak
(szuka klubu)
Paulina Damaske
(przyjmująca)
Justyna Łysiak
(MKS Kalisz)
Oliwia Poreda
(SAN Pajda Jarosław)
Weronika Centka
(środkowa)
Ana Cleger (AZE)
( ost. Lokomotiw Kaliningrad – RUS)
Maria Stenzel
(Chemik Police)
Zuzanna Górecka
(przyjmująca)
Maja Pelczarska
(Stal Mielec)
Julia Nowicka
(Allianz MTV Stuttgart – GER)
Anna Lewandowska
(środkowa)
Daria Skomorowska
(Energetyk Poznań)

IŁ CAPITAL Legionovia Legionowo

 

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Alessandro Chiappini (ITA)
(I trener)
Sonia Stefanik
(SMS Szczyrk)
Julie Oliveira Souza (FRA)
(SF Paris Saint Cloud – FRA)
 Izabela Lemańczyk
(libero)
Hanna Tylska
(zespół juniorek)
Shelly Stafford (USA)
(Indias de Mayagüez – PUR)
Maja Tokarska
(środkowa)
Aleksandra Gryka
(USC Trojans – USA)
Jessica Rivero Marin (ESP)
(Delta Despar Trentino – ITA)
Alicja Grabka
(rozgrywająca)
Lauren Barfield (USA)
(SSC Palmberg Schwerin – GER)
Paulina Majkowska
(Pałac Bydgoszcz)
Olivia Różański
(przyjmująca)
Magdalena Damaske
(MKS Kalisz)
Marta Matejko
(RC Cannes – FRA)
Daria Szczyrba
(przyjmująca)
Yaprak Erkek (TUR)
(Ilbank Ankara – TUR)
Žana Zdovc Sporer (SLO)
(Tchalou Volley – BEL)
Diana Dąbrowska
(rozgrywająca)
Gyselle Silva (CUB)
(powrót po przerwie)
Maja Szymańska
(atakująca)
 Klaudia Kulig
(libero)

Energa MKS Kalisz

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Jacek Pasiński
(I trener)
Kinga Wysokińska
(Częstochowianka Częstochowa)
 Magdalena Damaske
(Legionovia Legionowo)
Sylwia Kucharska
(rozgrywająca)
Oriana Miechowicz
(Energetyk Poznań)
Justyna Łysiak
(Budowlani Łódź)
Monika Gałkowska
(atakująca)
Aleksandra Dudek
(SAN-Pajda Jarosław)
Julia Szczurowska
(Budowlani Łódź)
Oliwia Bałuk
(libero)
Natalia Gajewska
(BKS Bielsko-Biała)
Aleksandra Gromadowska
(#VolleyWrocław) 
 Emilia Mucha
(przyjmująca)
 Karolina Drużkowska
(BKS Bielsko-Biała)
Ewelina Polak
(BKS Bielsko-Biała)
 Justyna Łukasik
(Radomka Radom)
 Julia Mazur
(BKS Bielsko-Biała)
 Aleksandra Cygan
(AZS Gliwice)
 Zuzanna Szperlak
(Pałac Bydgoszcz)
 Ewelina Żurowska
(Pałac Bydgoszcz)
 Marta Budnik
(Częstochowianka Częstochowa)
 Ewa Kwiatkowska
(Libero Aleksandrów Ł.)
 Julia Papszun
(Częstochowianka Częstochowa)
  Patrycja Chrzan
(BAS Białystok)

Polskie Przetwory PałAc Bydgoszcz

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Piotr Matela 
( I trener)
Mariana Alves Cassemiro (BRA)
(Sesi Volei Bauru – BRA)
Agata Michalewicz
(Joker Świecie)
Kinga Różyńska
(środkowa)
Paulina Bałdyga
(Chemik Police)
Magdalena Hawryła
(#VolleyWrocław)
Magdalena Mazurek
(rozgrywająca)
Patrycja Balmas
(powrót po przerwie)
Alexandra Dascalu (FRA)
(Volley Düdingen – SUI)
 
Magdalena Saad
(ŁKS Łódź)
Monika Jagła
(Joker Świecie)
 
Paulina Majkowska
(Legionovia Legionowo)
Marta Pol (Ziółkowska)
(Chemik Police)
 
Tatjana Bokan (MNE)
(Chery Tiggo Crossovers – PHI)
Ewelina Żurowska
(MKS Kalisz)
 
Zuzanna Szperlak
(MKS Kalisz)
Regiane Bidias (BRA)
(UNI Opole)
 
Aleksandra Justka
(zespół juniorek)
Natalia Lijewska
(Mert Kaan Sigorta Spor Kulübü – TUR)
 
Kamila Kobus
(Karpaty Krosno)
Paulina Reiter
(Energetyk Poznań)
 
Letícia Hage (BRA)
(Rapid Bukareszt – ROM)
Julia Reszelewska
(Solna Wieliczka)
 
Majka Szczepańska-Pogoda
(powrót po przerwie)
  

#VolleyWrocław

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Dawid Murek
(I trener)
Aleksandra Gromadowska
(MKS Kalisz)
Weronika Wołodko
(UNI Opole)
Agnieszka Adamek
(libero)
Aleksandra Rasińska
(Developres Rzeszów)
Izabella Rapacz (USA)
(Developres Rzeszów)
Natalia Murek
(przyjmująca)
Magdalena Hawryła
(Pałac Bydgoszcz)
Aleksandra Gancarz
(PWSZ Tarnów)
 Marta Wellna
(przyjmująca)
Anna Kaczmar
(Developres Rzeszów)
Anna Bączyńska
(UNI Opole)
 
 Karolina Fedorek
(środkowa)
Izabela Bałucka
(Radomka Radom)
Małgorzata Jasek
(CSO Voluntari 2005 – ROU)
 
Adrianna Szady
(rozgrywająca) 
Anna Bodasińska
(PTPS Piła)
Paula Słonecka
(szuka klubu)
 
Joanna Chorąża
(przyjmująca)

Julia Stancelewska
(zespół juniorek)
Karolina Pancewicz
(Stal Mielec)
 
 Julia Pańko
(atakująca)
Andrea Kossanyiová
(BKS Bielsko-Biała)
Kamila Witkowska
(ŁKS Łódź)
 

Joker Świecie

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Joanna Sikorska
(atakująca)
trener Bülent Karslioglu (TUR)
(ost. Partizan Tirana – ALB)
trener Wojciech Kurczyński
(szuka klubu)
Natalia Skrzypkowska
(przyjmująca)
Maria Luisa Oliveira (BRA)
(Edremit Bld. Altinoluk – TUR)
Pola Nowacka
(PWSZ Tarnów)
Agata Nowak
(libero)
Julia Twardowska
(Radomka Radom)
Magdalena Jurczyk
(Developres Rzeszów)
Paulina Zaborowska
(Radomka Radom)
Wiktoria Kowalska
(PWSZ Tarnów)
Judyta Gawlak
(PTPS Piła)
Adrianna Kukulska
(PWSZ Tarnów)
Monika Jagła
(Pałac Bydgoszcz)
Katarzyna Wenerska
(Developres Rzeszów)
Sonia Kubacka
(Chemik Police)
Oliwia Urban
(KS Piła)
Agata Michalewicz
(Pałac Bydgoszcz)
Martyna Gorzkiewicz
(Energetyk Poznań)
Wangelija Raczkowska (BUL)
(UTE Budapeszt – HUN)
Katarzyna Urbanowicz
(Stal Mielec)
Angelika Wystel
(PTPS Piła)
Adrianna Muszyńska
(Stal Mielec)
Andressa Picussa (BRA)
(Radomka Radom)
 

UNI Opole

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Nicola Vettori (ITA)
(I trener)
Anna Bączyńska
(#VolleyWrocław)
Daria Wąsik
(szuka klubu)
Kinga Stronias
(przyjmująca)
Regiane Bidias (BRA)
(Pałac Bydgoszcz)
Martyna Kłoda
(szuka klubu)
Marta Orzyłowska
(środkowa)
Vivian Pellegrino (BRA)
(PWSZ Tarnów)
Aleksandra Trojan
(szuka klubu)
Gabriela Makarowska
(rozgrywająca)
Weronika Wołodko
(#VolleyWrocław)
Adrianna Rybak
(Częstochowianka Częstochowa)
Adriana Adamek
(libero)
 
Aleksandra Muszyńska
(środkowa)
 
Oliwia Sieradzka
(atakująca)
 
Gabriela Borawska
(przyjmująca)
 
Marta Ciesiulewicz
(przyjmująca)
 

 

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę