Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2020/2021 > Transfery > I liga mężczyzn

Ligi polskie>sezon 2020/2021>Transfery > I liga mężczyzn

bks visła bydgoszcz

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Marcin Ogonowski
(I trener)
 Patryk Łaba
(AGH Kraków)
Jakub Peszko
(LUK Politechnika Lublin)
 Michal Masny
(rozgrywający)
 Jan Galabov (CZE)
(Nice Volley-Ball – FRA)
Michał Filip
(Ansan OK Savings – KOR) 
Janusz Gałązka
(środkowy)
 Mariusz Marcyniak
(VK Ostrava – CZE)
 Radosław Gil
(szuka klubu)
Tomasz Bonisławski
(libero)
   Kamil Gutkowski
(Lechia Tomaszów Maz.)
Paweł Gryc 
(BBTS Bielsko-Biała)
  Kamil Kosiba
(Norwid Częstochowa)
Dawid Siwczyk
(Olimpia Sulęcin)
 Patryk Strzeżek
(VC Nagano Tridents – JPN)
Kamil Szymura
(Cuprum Lubin)
 Piotr Lipiński
(Aluron Zawiercie)
Jakub Urbanowicz
(Chênois Genève – SUI)
 Jewgienij Karpinskij (RUS)
(Technolog Biełgorie – RUS)
Dawid Woch
(AZS Olsztyn)
 Jakub Dereń
(AKS Rzeszów)
Gonzalo Quiroga (ARG)
(Cambrai VB – FRA)
 Wojciech Kaźmierczak
(Krispol Września)
Paweł Cieślik
(Norwid Częstochowa)
 Mateusz Kowalski
(powrót do gry)

bbts bielsko-biała

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Harry Brokking
(I trener)
 Dominik Jaglarski
(Verva Warszawa)
Mateusz Frąc
(Gwardia Wrocław) 
 Kajetan Marek
(libero)
Paweł Gryc 
(Visła Bydgoszcz) 
Bartłomiej Dorosz
(szuka klubu) 
Oleg Krikun
(atakujący)
 Luciano Vicentin (ARG)
(River Plate – ARG)
Michał Żuk
(Eco-Team AZS Częstochowa) 
 Jarosław Macionczyk
(rozgrywający)
Wojciech Siek
(Ślepsk Suwałki)
Bartosz Cedzyński
(środkowy)
 Wiaczesław Tarasow (RUS)
(Arago de Sete – FRA)
Michał Makowski
(przyjmujący)
Sergiej Kapelus (UKR)
(przyjmujący)
Kacper Popik
(rozgrywający)
Adrian Hunek
(środkowy)
Tomasz Piotrowski
(przyjmujący)
Bartłomiej Oniszk
(środkowy)

luk politechnika lublin

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Maciej Kołodziejczyk
(I trener) 
 Neven Majstorović (SRB)
(Universitatea Craiova – ROU)
 Bartosz Zrajkowski
(Czarni Radom)
 Jędrzej Goss
(atakujący)
 Szymon Romać
(Cambrai VB – FRA)
Damian Wierzbicki
(Gwardia Wrocław) 
 Paweł Rusin
(przyjmujący)
 Jakub Wachnik
(Cambrai VB – FRA)
Sławomir Stolc
(GKS Katowice)
 Szymon Seliga
(przyjmujący)
 Konrad Stajer
(MCKiS Jaworzno)
 Sho Takahashi (JPN)
(szuka klubu)
 Kamil Szaniawski
(środkowy)
Jakub Peszko
(BKS Visła Bydgoszcz) 
Szymon Pałka
(Legia Warszawa) 
Radosław Sterna
(środkowy)
 Wojciech Sobala
(Narbonne Volley – FRA)
 Roman Oroń
(szuka klubu)
 Rafał Cabaj
(libero)
Grzegorz Pająk
(MKS Będzin) 
Bartłomiej Giza
(szuka klubu)
 Kamil Durski
(rozgrywający)
Paweł Toborek
(szuka klubu) 

app krispol września

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Marian Kardas
(I trener)
 Dominik Koliński
(Orzeł Międzyrzecz)
Mateusz Jóźwik
(AZS AGH Kraków) 
 Tomasz Narowski
(środkowy)
 Tomasz Pizuński
(MCKiS Jaworzno)
Mateusz Zawalski
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) 
Robert Brzóstowicz
(środkowy) 
 Adam Herbich
(Czarni Rząśnia)
Adam Lorenc
(Cuprum Lubin)
Marcin Krawiecki
(rozgrywający) 
 Filip Roque de Oliveira
(SMS Spała)
Filip Frankowski
(Mickiewicz Kluczbork)
Bartosz Dzierżyński
(libero)
 Jakub Czyżowski
(AT Jastrzębskiego Węgla)
Mateusz Serbiak
(szuka klubu)
Patryk Ligocki
(libero)
 Szymon Rakowski
(AT Jastrzębskiego Węgla)
Jan Tomczak
(Olimpia Sulęcin)
Mateusz Linda 
(atakujący)
 Dawid Biesek
(ZAKSA Strzelce Op.)
Łukasz Kalinowski
(przyjmujący)
 Wojciech Pańka
(szuka klubu)
  Wojciech Kaźmierczak
(Visła Bydgoszcz)

kfc gwardia wrocław

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Krzysztof Janczak
(I trener) 
Damian Wierzbicki
(LUK Politechnika Lublin) 
Jakub Nowosielski
(GKS Katowice)
 Arkadiusz Olczyk
(środkowy)
 Mateusz Biernat
(Dukla Liberec – CZE)
Kacper Wnuk
(BAS Białystok) 
 Krzysztof Gibek
(przyjmujący)
 Mateusz Frąc
(BBTS Bielsko-Biała) 
Łukasz Sternik
(Mickiewicz Kluczbork)
 Adrian Mihułka
(libero)
 Oskar Pieknik
(zespół juniorów)
Jędrzej Kaźmierczak
(MCKiS Jaworzno)
 Błażej Szymeczko
(środkowy)
 Tytus Nowik
(zespół juniorów)
Marcel Gromadowski
(szuka klubu)
Łukasz Lubaczewski
(przyjmujący) 
 Paweł Malicki
(Ikar Legnica)
Jędrzej Maćkowiak
(Czarni Rząśnia)
 Bartosz Pietruczuk
(Dukla Liberec – CZE)
Mateusz Paszkowski
(Olimpia Sulęcin)
Mateusz Siwicki
(Norwid Częstochowa)
Krzysztof Kołtowski
(drużyna juniorów)

ks lechia 1923 tomaszów mazowiecki

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Adam Kącki
(przyjmujący)
Dominik Żukowski
(VBC Weiz – AUT)
 Przemysław Toma
(Mickiewicz Kluczbork)
 Adam Miniak
(środkowy)
Bartosz Zieliński
(MCKiS Jaworzno) 
 Kamil Gutkowski
(Visła Bydgoszcz)
 Bartłomiej Janus
(środkowy)
 Bartosz Kowalczyk
(MCKiS Jaworzno)
Mateusz Kańczok
(KPS Siedlce)
 Bartłomiej Neroj
(rozgrywający)
 Wiktor Rajsner
(Norwid Częstochowa)
Paweł Stabrawa
(Aurispa Alessano – ITA)
 Michał Błoński
(przyjmujący)
 Dawid Sokołowski
(AZS Olsztyn)
Karol Rawiak
(Avia Świdnik)
 Marcel Hendzelewski
(przyjmujący)
 Mateusz Piotrowski
(Norwid Częstochowa)
Dawid Ogórek
(GKS Katowice)
Artur Błażej
(Czarni Rząśnia)
Patryk Akala
(Legia Warszawa)
Kacper Stelmach
(szuka klubu)

uks mickiewicz kluczbork

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Mariusz Łysiak
(I trener)
 Przemysław Toma
(Lechia Tomaszów Maz.)
 Wladislaw Łoszakow (BLR)
(szuka klubu)
 Jakub Lewandowski
(środkowy)
 Michał Łysiak
(drużyna juniorów)
Kacper Wasilewski
(Norwid Częstochowa)
Marcin Jaskuła
(libero)
Konrad Jantos
(drużyna juniorów) 
 Konrad Woroniecki
(Orzeł Międzyrzecz)
Łukasz Szablewski
(rozgrywający)
 Kajetan Kulik
(Aqua Zdrój Wałbrzych)
Maciej Kowalonek
(szuka klubu) 
Konrad Mucha
(środkowy)
 Michał Szmajduch
(TKS Tychy)
Rafał Pawlak
(Orzeł Międzyrzecz) 
Artur Pasiński
(przyjmujący)
 Filip Frankowski
(Krispol Września)
 Artur Pasiński
(Czarni Radom)
Dawid Bułkowski
(przyjmujący)
 Łukasz Sternik
(Gwardia Wrocław)
Łukasz Owczarz
(atakujący)
Filip Biegun
(Cuprum Lubin)

azs agh kraków

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Andrzej Kubacki
(I trener) 
 Mateusz Jóźwik
(Krispol Września)
Patryk Łaba
(BKS Visła Bydgoszcz) 
 Jakub Macyra
(środkowy)
Daniel Grzymała
(Sparta Grodzisk Maz.) 
 Daniel Gąsior
(Czarni Radom)
 
Piotr Janusz
(środkowy)
 Kamil Dębski
(MCKiS Jaworzno)
 Maciej Naliwajko
(Olimpia Sulęcin)
Maciej Czyrek
(libero)
 Konrad Buczek
(MKS Będzin)
 Karol Jankiewicz
(BAS Białystok)
Bartosz Michalak
(środkowy)
 Michał Moniak
(Karpaty Krosno)
 Mikołaj Szewczyk
(Norwid Częstochowa)
Przemysław Stąsiek
(libero)
Karol Borkowski
(BAS Białystok) 
 Mikołaj Olejnik
(szuka klubu)
Piotr Fenoszyn
(rozgrywający)
 Jakub Kraut
(Trefl II Gdańsk)
 Mateusz Witek
(szuka klubu)
Hubert Piwowarczyk
(środkowy)

mckis jaworzno

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Mariusz Syguła
(I trener)
 Jan Siemiątkowski
(Norwid Częstochowa)
 Tomasz Pizuński
(Krispol Września)
 Oskar Wojtaszkiewicz
(rozgrywający)
 Jakub Janicki
(AT Jastrzębskiego Węgla)
 Mariusz Magnuszewski
(Cuprum Lubin)
Karol Borończyk
(atakujący) 
 Tomasz Polczyk
(Olimpia Sulęcin)
Kamil Dębski
(AZS AGH Kraków)
 Jakub Grzegolec
(przyjmujący)
 Damian Czetowicz
(Selver Tallinn – EST)
Konrad Stajer
(LUK Politechnika Lublin)
 Mateusz Pietras
(środkowy)
 Wojciech Szwed
(Chrobry Głogów)
Bartosz Zieliński
(Lechia Tomaszów Maz.)
 Paweł Żeliński
(środkowy)
 Krzysztof Gulak
(KPS Siedlce)
Mateusz Błasiak
(szuka klubu)
 Maciej Polański
(środkowy)
 Jędrzej Kaźmierczak
(Gwardia Wrocław)
Bartosz Kowalczyk
(Lechia Tomaszów Maz.)
Kacper Ledwoń
(libero)

zaksa strzelce opolskie

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Roland Dembończyk
(I trener)
 Maksymilian Skowronek
(TS Volley Rybnik)
Łukasz Walawender
(AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego) 
 Grzegorz Wójtowicz
(przyjmujący)
 Michał Szczechowicz
(TKS Tychy)
 Maciej Walczak
(Orzeł Międzyrzecz)
Krzysztof Zapłacki
(przyjmujący) 
Jan Pogłodziński
(AZS 2020 Częstochowa) 
Szymon Bereza 
(KPS Siedlce)
 Maciej Wóz
(środkowy)
 Dawid Biesek
(Krispol Września)
Damian Czyżyk
(Eco-Team AZS Częstochowa)
 Markus Kosian
(środkowy)
Wiktor Kłęk
(powrót do gry) 
Patryk Foltynowicz
(szuka klubu)
Ernest Kaciczak
(przyjmujący)
 Dominik Kramczyński
(SMS Spała)
Damian Pilichowski
(libero)
 Mateusz Maciejewicz
(MMKS Kędzierzyn-Koźle)
Filip Grygiel
(atakujacy)

exact systems norwid częstochowa

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Piotr Lebioda
(I trener)
 Kacper Wasilewski
(Mickiewicz Kluczbork)
 Wiktor Rajsner
(Lechia Tomaszów Maz.)
  Łukasz Usowicz
(środkowy)
 Jan Kopyść
(Verva Warszawa)
Kamil Kosiba
(Visła Bydgoszcz) 
Damian Kogut
(przyjmujący)
 Mateusz Demcio
(Rosiek Syców) 
Sławomir Busch 
(Volley Modica – ITA) 
Adrian Kraś
(rozgrywający)
 Paweł Cieślik
(BKS Visła Bydgoszcz)
Mateusz Siwicki
(Gwardia Wrocław) 
Kamil Franczak
(środkowy)
 Krystian Walczak
(AT Jastrzębski Węgiel)
Emil Smętek 
(szuka klubu) 
Aleksander Antosiewicz
(EKS Skra Bełchatów) 
Sebastian Ślósarz
(szuka klubu)
 Jarosław Mucha
(Stal Nysa)
Jan Siemiątkowski
(MCKiS Jaworzno)
 Damian Biliński
(drużyna juniorów)
Piotr Adamski
(szuka klubu)
 Wiktor Mordarski
(Chełmiec Wałbrzych)
Mateusz Piotrowski
(Lechia Tomaszów Maz.)
Mikołaj Szewczyk
(AGH Kraków) 
Marcin Kryś
(szuka klubu)
Tomasz Kowalski
(AZS Olsztyn) 
Wojciech Druzgała
(szuka klubu)

kps siedlce

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Mateusz Grabda
(I trener) 
 Mateusz Kańczok
(Lechia Tomaszów Maz.)
Mikołaj Sawicki
(Skra Bełchatów) 
 Patryk Szymański
(środkowy)
 Szymon Bereza
(ZAKSA Strzelce Op.)
 Szymon Biniek
(Jastrzębski Węgiel)
 Michał Wójcik
(przyjmujący)
  Dawid Pawlun
(Trefl Gdańsk)
Wiktor Nowak
(Avia Świdnik)
  Przemysław Kupka
(SMS Spała) 
Krzysztof Bieńkowski
(szuka klubu)
  Piotr Truszkowski
(drużyna juniorów)
Jakub Krupiński
(zakończył karierę)
  Adrian Potera
(drużyna juniorów)
Krzysztof Gulak
(MCKiS Jaworzno)
 
 Jacek Ziemnicki
(Volley Uni Bern – SUI) 
Patryk Napiórkowski
(Volley Näfels – SUI)
 
  Radosław Nowak
(Aqua Zdrój Wałbrzych)
Sebastian Adamczyk
(Skra Bełchatów)
 
  Jakub Strulak
(SMS Spała)
Adam Woźnica
(szuka klubu)
 
  Patryk Waloch
(Kęczanin Kęty)
Aleksander Maziarz
(AONS Milon – GRE)
 
 Janusz Górski
(Lindemans Aalst – BEL)
Mateusz Laskowski
(BAS Białystok)
Damian Dobosz
(Stal Nysa) 
Adrian Kacperkiewicz
(BAS Białystok)
Łukasz Zugaj
(Sparta Grodzisk Maz.)

AVIA ŚWIDNIK

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Witold Chwastyniak
(I trener)
Karol Rawiak
(Lechia Tomaszów Maz.) 
Dawid Wiczkowski
(Sparta Grodzisk Maz.) 
 Marcin Kurek
(przyjmujący)
 Mateusz Rećko
(BAS Białystok)
 Tomasz Błądziński
(szuka klubu)
Artur Sługocki
(przyjmujący)
 Wiktor Nowak
(KPS Siedlce)
 Maciej Sajdak
(szuka klubu)
Jakub Guz
(przujmujący)
 Michał Tomczak
(BAS Białystok)
Bartłomiej Misztal
(szuka klubu)
Dariusz Bonisławski
(libero)
 Tomasz Kuś
(BAS Białystok)
Paweł Rejowski 
(szuka klubu)
Bartłomiej Żywno
(atakujący)
 Łukasz Swodczyk
(Aluron Zawiercie)
Tomasz Kusior 
(Extrans Sędziszów)
Konrad Machowicz
(środkowy)
Damian Boruch
(Czarni Radom) 
Michał Baranowski
(szuka klubu)
Rafał Obermeler
(środkowy)
Łukasz Walawender
(ZAKSA Strzelce Opolskie)

BAS Białystok

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Cezary Stanisławajtys
(środkowy) 
 trener Marek Antoniuk Mateusz Rećko
(Avia Świdnik)
Kajetan Tokajuk
(przyjmujący)
 Karol Jankiewicz
(AZS AGH Kraków)
Michał Tomczak
(Avia Świdnik) 
 Jakub Abramowicz
(środkowy)
 Jan Lesiuk
(Chrobry Głogów)
 Tomasz Kuś
(Avia Świdnik) 
 Filip Roszkowski
(środkowy)
Kacper Wnuk
(Gwardia Wrocław)
 Karol Borkowski
(AGH Kraków)
Michał Witkoś
(Bestios Białysktok)
Jakub Makar
(Bestios Białystok)
Daniel Ostaszewski
(Bestios Białystok)
Konrad Bączek
(MOS Wola Warszawa)
Mateusz Laskowski
(KPS Siedlce)
Mateusz Podborączyński
(Polonia Londyn – GBR)
Adrian Kacperkiewicz
(KPS Siedlce)

STS Olimpia Sulęcin

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Maciej Sas
(libero)
trener Tomasz Kowalski
(#VolleyWrocław) 
 Tomasz Polczyk
(MCKiS Jaworzno)
 
 Grzegorz Turek
(atakujący)
 Łukasz Rymarski
(Konspol Słupca)
 Łukasz Durbajłło
(szuka klubu)
 Łukasz Zimoń
(środkowy)
 Bogdan Jurant
(Orzeł Międzyrzecz)
Dawid Cyfer
(szuka klubu)
 Maciej Kordysz
(przyjmujący)
Mateusz Paszkowski
(Gwardia Wrocław) 
Mateusz Lewoc
(szuka klubu)
Rafał Maluchnik
(rozgrywający)
 Jan Tomczak
(Krispol Września)
 Sebastian Kostrubski
(szuka klubu)
Bartłomiej Wójcik
(środkowy)
 Szymon Trojański
(SMS Spała)
 Patryk Zarębski
(szuka klubu)
Mateusz Sawerwain
(libero)
 Dawid Siwczyk
(BKS Visła Bydgoszcz)
 Maciej Naliwajko
(AGH Kraków)

 

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved