Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2020/2021 > Transfery > I liga kobiet

Ligi polskie>sezon 2020/2021>Transfery > I liga kobiet

wisła warszawa
NIE wystąpi w rozgrywkach

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
   Katarzyna Marcyniuk
(Joker Świecie)
 
  Katarzyna Urbanowicz
(Joker Świecie) 
 
Aleksandra Szymańska
(SAN-Pajda Jarosław)

azs uni opole

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Nicola Vettori (ITA)
(I trener)
Aleksandra Trojan
(AZS Gliwice)
Ilona Gierak
(kończy karierę)
 Marta Ciesiulewicz
(przyjmująca)
 Adrianna Rybak
(MKS Kalisz)
Aleksandra Szczygłowska
(BKS Bielsko-Biała) 
 
 Gabriela Makarowska
(rozgrywająca)
 Daria Wąsik
(Wisła Kraków)
Dominika Witowska
(szuka klubu)
 Kinga Stronias
(przyjmująca)
 Martyna Kłoda
(siatkówka plażowa)
Magdalena Janiuk
(BKS Bielsko-Biała)
 Marta Orzyłowska
(środkowa)
 Monika Kacprzak
(KSZO Ostrowiec Św.)
Weronika Wołodko
(#VolleyWrocław)
 Oliwia Sieradzka
(Częstochowianka Częstochowa)
Weronika Sobiczewska
(Solna Wieliczka)
 Gabriela Borawska
(Joker Świecie) 
Sandra Szczygioł
(Radomka Radom)
 
 Adriana Adamek
(BKS Bielsko-Biała)
Angelika Rusin
(Charleston Southern University – USA)

enea energetyk Poznań

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Marcin Patyk
(I trener)
 Oriana Miechowicz
(Joker Świecie)
Aleksandra Omelaniuk
(Tchalou Volley – BEL) 
  Klaudia Świstek
(przyjmująca)
 Pola Nowakowska
(Chemik Police)
 Ewelina Tobiasz
(Budowlani Łódź)
Emilia Oktaba
(Częstochowianka Częstochowa)
 Aleksandra Muszyńska
(Joker Świecie)
 Izabela Klekot
(KSZO Ostrowiec Św.)
Natalia Bogdanowicz
(szuka klubu)
 Weronika Fojucik
(Joker Świecie)
Amelia Bogdanowicz
(Karpaty Krosno)
 Wiktoria Wnuk
(zespół juniorek)
Adrianna Muszyńska
(Joker Świecie)
Daria Skomorowska
(zespół juniorek) 
Agata Nowak
(Joker Świecie)
 Martyna Szczepuła
(zespół juniorek)
Magdalena Jurczyk
(Joker Świecie)
Malwina Stachowiak
(zespół juniorek)  
Simona Dreczka
(PWSZ Tarnów)
 Wiktoria Niwald
(zespół juniorek)
Joanna Sikorska
(Joker Świecie)
 Aleksandra Myszkowska
(zespół juniorek)
Kinga Dybek
(szuka klubu)
 Julia Bińczycka
(zespół juniorek)
Natalia Budnik
(Karpaty Krosno)
Martyna Pisarska
(zespół juniorek)

galeria jurajska częstochowianka częstochowa

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Andrzej Stelmach
(I trener)
 Zuzanna Szynkiel
(Jedynka Siewierz)
Oliwia Sieradzka
(Uni Opole)
 Agata Pietrzkiewicz
(przyjmująca)
 Justyna Zych
(Silesia Volley Mysłowice)
Emilia Oktaba
(Energetyk Poznań) 
 
Kinga Wysokińska
(libero)
 Michalina Sochaczewska
(SPS Panki)
Aleksandra Stachowicz
(Stal Mielec) 
 
 Angela Mroczek
(przyjmująca) 
 Rozalia Hnatyszyn
(SAN-Pajda Jarosław)
Hanna Łukasiewicz
(Stal Mielec)
 Izabela Matyszczak
(rozgrywająca)
Magdalena Piekarz
(SMS Police) 
Julia Gierczyńska
(Karpaty Krosno)
Wioletta Lach
(środkowa) 
 Natalia Sidor
(BAS Białystok)
Malwina Stroińska
(PWSZ Tarnów)
 Wiktoria Szumera
(przyjmująca)
 Patrycja Jakubowska
(Nike Węgrów)
Magdalena Ociepa
(środkowa)

mks san-Pajda Jarosław

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Katarzyna Saj
(środkowa)
Aleksandra Szymańska
(Wisła Warszawa) 
Katarzyna Bryda
(Stal Mielec) 
 
Aleksandra Dudek
(przyjmująca) 
 Daria Dąbrowska
(PTPS Piła)
Paulina Stroiwąs
(Stal Mielec) 
 
 Karina Chmielewska
(rozgrywająca)
 Wiktoria Murdza
(Stal Mielec)
Magda Jagodzińska
(szuka klubu)
 Katarzyna Stepko
(środkowa)
 Weronika Krysztofiak
(Pogoń Proszowice)
Koleta Łyszkiewicz
(PTPS Piła)
 Aleksandra Bazan
(przyjmująca)
 Harriet Gillson (AUS)
(VK Vestsjælland – DEN)
Alina Bartkowska
(PTPS Piła)
 Wiktoria Nowak
(środkowa)
 Magdalena Bagniak
(Spójnia Stargard)
Rozalia Hnatyszyn
(Częstochowianka Częstochowa)
Patrycja Papszun
(rozgrywająca)
 Gabriela Jaroch
(MKS Łańcut)
Aleksandra Dutkiewicz
(libero)

7r solna wieliczka

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Ryszard Litwin
(I trener)
 Marcelina Gliniecka
(PWSZ Tarnów)
Aleksandra Pasznik
(ŁKS Łódź) 
 
 Angelika Gajer
(rozgrywająca)
 Łucja Kuriata
(#VolleyWrocław)
 Julia Skowron
(AZS Gliwice)
 
Julita Rafałko
(Budowlani Toruń) 
Kamila Colik
(Płomień Sosnowiec)
Natalia Ciesielska
(MKS II Kalisz)
 Katarzyna Jędrzejewska
(NOSiR Nowy Dwór Maz.)
Weronika Sobiczewska
(Uni Opole)
 Agnieszka Cur
(PWSZ Tarnów)
Julia Wieczorek
(Setbol Oświęcim)
Katarina Osadchuk (AUS)
(ŁKS Łódź) 
Wiktoria Maksajda
(Setbol Oświęcim)
 Ewa Bimkiewicz
(PWSZ Tarnów)
Natalia Pustelnik
(PLKS Pszczyna)
Wiktoria Tyrańska
(zespół juniorek)
Klaudia Seweryn
(drużyna juniorek)
Nikola Malczewska
(Polonia Świdnica)

azs politechniki śląskiej gliwice

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Joanna Ciesielczyk
(przyjmująca)
 Aneta Wilczek
(PLKS Pszczyna)
 Maria Woźniczka
(Płomień Sosnowiec)
 
 Valeria Nudha (UKR)
(przyjmująca)
 Karolina Szmigielska
(Karpaty Krosno)
 Karolina Bohdanowicz
(szuka klubu)
 
Aleksandra Elko
(libero)
 Manuela Jakóbiak
(Karpaty Krosno)
 Patrycja Chrzan
(MKS Kalisz)
Agata Skiba
(przyjmująca)
 Aleksandra Muda
(AZS AWF Warszawa)
 Marcelina Karpińska
(szuka klubu)
Sylwia Pelc
(środkowa)
 Daria Chomicz (BLR)
(SMS KSZO Ostrowiec Św.)
 Jagoda Januszkiewicz
(szuka klubu)
Julia Wałek
(środkowa)
 Julia Skowron
(Solna Wieliczka)
Oliwia Michalak
(Budowlani Łódź)
 Aleksandra Cygan
(Stal Mielec)
Aleksandra Trojan
(Uni Opole)
 Mariia Bulawczuk (UKR)
(Uniwersytet Czernihów – UKR)
Angelika Wystel
(PTPS Piła)
Julia Świsulska
(Zorza Wodzisław Śl.)
Olena Napalkowa (UKR)
(Prometej Kamienskie – UKR)

stal mielec

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
  Paulina Stroiwąs
(SAN-Pajda Jarosław)
Agata Michalewicz
(Pałac Bydgoszcz)
 
  Marta Duda
(PWSZ Tarnów)
Martyna Gorzkiewicz
(Joker Świecie)
 
Olga Samul
(PWSZ Tarnów)
Martyna Dzida
(szuka klubu) 
Łucja Laskowska
(Karpaty Krosno)
 Inez Pfeifer-Jucha
(Płomień Sosnowiec)
Katarzyna Bryda
(SAN-Pajda Jarosław)
Aleksandra Cygan
(AZS Gliwice) 
Aleksandra Stachowicz
(Częstochowianka Częstochowa)
 Magdalena Woźniczka
(Libero Aleksandrów Ł.)
Hanna Łukasiewicz
(Częstochowianka Częstochowa)
 Wiktoria Murdza
(SAN-Pajda Jarosław)
Dominika Mras
(#VolleyWrocław)
Katarzyna Żabińska
(powrót po przerwie)
Patrycja Wardęga
(Sokół Radzionków)

grupa azoty pwsz tarnów

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Karolina Szczygieł
(rozgrywająca)
trener Rafał Kalinowski
(Halemba Ruda Śl.)
trener Łukasz Marciniak
(szuka klubu)
 Magdalena Szabó
(przyjmująca)
 Agnieszka Cur
(Solna Wieliczka)
Marta Duda
(Stal Mielec) 
 
 Aleksandra Kaczyńska
(libero)
Simona Dreczka
(Energetyk Poznań) 
 Olga Samul
(Stal Mielec)
 
 Katarzyna Dyrek
(rozgrywająca)
 Malwina Stroińska
(Częstochowianka Częstochowa)
Julita Molenda
(Radomka Radom)
 Ewa Bimkiewicz
(Solna Wieliczka)
Nikola Abramajtys
(Płomień Sosnowiec)
 Marta Dąbrowska
(Łaskovia Łask)
Justyna Kędziora
(Budowlani Łódź)
Paulina Krześlak
(Łaskovia Łask) 
Maja Grodzka
(Płomień Sosnowiec)
Nina Chojnacka
(Łaskovia Łask) 
Marcelina Gliniecka
(Solna Wieliczka)
Julia Hebda
(MKS MOS Wieliczka) 
Aleksandra Buczek
(Płomień Sosnowiec)
Klaudia Kudłaczewska
(SMS Police)
Wiktoria Salamon
(zespół juniorek)
Klaudia Kaczorowska
(PAOK Saloniki – GRE)

karpaty mosir azs pwsz krosno glass

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Dominik Stanisławczyk
(I trener)
 Amelia Bogdanowicz
(Energetyk Poznań)
Manuela Jakóbiak
(AZS Gliwice) 
 
 Ewa Machowska
(libero)
 Adriana Wełna
(Sparta Warszawa)
 Łucja Laskowska
(Stal Mielec)
 
 Izabela Wisz
(atakująca)
Monika Głodzińska
(Halemba Ruda Śląska) 
Aneta Szczygielska
(szuka klubu)
 Izabela Filipek
(środkowa)
 Paulina Niedźwiecka
(powrót po przerwie)
Karolina Szmigielska
(AZS Gliwice)
 Weronika Wosiewicz
(zespół juniorek) 
Maja Pelczarska
(PTPS Piła)
  Natalia Sławińska
(Chełmiec Wałbrzych)
Cecylia Pietruszka
(Olimpia Jawor)
 Natalia Budnik
(Energetyk Poznań)
 
 Julia Gierczyńska
(Częstochowianka Częstochowa)
 
 Kamila Kobus
(KSZO OStrowiec Św.)
 

kszo ostrowiec świętokrzyski
nie wystąpi w rozgrywkach I ligi

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Izabela Klekot
(Energetyk Poznań) 
Monika Kacprzak
(Uni Opole) 
Monika Kawa
(Płomień Sosnowiec)
Katarzyna Tkaczyk
(NOSiR Nowy Dwór Maz.)
Kamila Kobus
(Karpaty Krosno)
Weronika Gierszewska
(Olimpia Jawor)

ks spójnia stargard
NIE WYSTĄPI W ROZGRYWKACH I LIGI

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
   Magdalena Bagniak
(SAN-Pajda Jarosław)
 
    

nosir nowy dwór mazowiecki

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Bartosz Kujawski
( I trener)
  Aleksandra Stan
(drużyna juniorek)
 Dominika Kołodziejczyk
(rozgrywająca)
 Katarzyna Jędrzejewska
(Solna Wieliczka)
  
 Dominika Balcerowicz
(libero)
 Katarzyna Tkaczyk
(KSZO Ostrowiec Św.)
  
Agnieszka Wołoszyn
(atakująca)
 Zuzanna Cybulska
(Pałac II Bydgoszcz)
  
Sandra Świętoń
(przyjmująca)
 Aneta Duda
(powrót po przerwie)
  
Klaudia Grzywaczewska
(libero)
 Julia Grzelak
(drużyna juniorek)
  
Nadia Wydmańska
(atakujaca)
Natalia Staśkowiak 
(drużyna juniorek)
  
Klaudia Turkot
(przyjmująca)

  
Wiktoria Paluszkiewicz
(środkowa)
   
Julia Serowiecka
(przyjmująca)

ks olimpia jawor

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Martyna Piszcz
(rozgrywająca)
 Pola Marcyjanik
(MKS Kalisz – juniorki)
  
 Natalia Kwolek
(libero)
Julia Klisiak
(Budowlani Toruń) 
  
Patrycja Grubasz
(środkowa)
Weronika Gierszewska
(KSZO Ostrowiec Św.) 
Ewa Mirosławska
(środkowa)
Sandra Mielczarek
(Sobieski Oława) 
Agata Mackiewicz
(środkowa)
 Wiktoria Makarewicz
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Aleksandra Krycka
(przyjmująca)
Cecylia Pietruszka
(Karpaty Krosno) 
Aleksandra Deptuch
(przyjmująca)

asotra płomień sosnowiec

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Krzysztof Zabielny
(I trener)
 Kamila Colik
(Solna Wieliczka)
Jekaterina Bąkowska (BLR)
(szuka klubu) 
 Anna Bartyzel
(libero)
Inez Pfeifer-Jucha
(Stal Mielec) 
 Izabela Soja-Błasiak
(szuka klubu)
 Patrycja Flakus
(atakująca)
 Nikola Abramajtys
(PWSZ Tarnów)
Sandra Łebek
(szuka klubu)
 Maja Bodzęta
(przyjmująca)
Maja Grodzka
(PWSZ Tarnów) 
Weronika Wysocka
(szuka klubu)
 Magdalena Trojnar
(przyjmująca)
 Katarzyna Bagrowska
(AZS AWF Warszawa)
Karolina Sawaniewicz
(szuka klubu)
  Maria Woźniczka
(AZS Gliwice)
Patrycja Rygalik
(szuka klubu)
  Monika Kawa
(KSZO Ostrowiec Św.)
Dominika Dryja
(szuka klubu)
 Agnieszka Czerwińska
(KPKS Halemba) 
 Alicja Krusiewicz
(szuka klubu)
 Martyna Kołodziej
(JKS SMS Jastrzębie) 
Patrycja Droździńska
(szuka klubu)
Aleksandra Buczek
(PWSZ Tarnów)

 

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved