Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2020/2021 > PlusLiga > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2020/2021>PlusLiga > runda zasadnicza

3. kolejka: 26-09-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
28-10-2020 Verva Warszawa Stal Nysa przełożony
26-09-2020 14:45 Skra Bełchatów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:325:23, 21:25, 17:25, 23:25
27-09-2020 14:45 MKS Będzin Jastrzębski Węgiel 1:325:22, 15:25, 18:25, 18:25
25-09-2020 20:30 Trefl Gdańsk Cuprum Lubin3:116:25, 25:18, 25:15, 25:18
26-09-2020 17:30 AZS Olsztyn Aluron Zawiercie 0:323:25, 18:25, 16:25
25-09-2020 17:30 GKS Katowice Resovia Rzeszów 2:315:25, 18:25, 25:19, 25:22, 7:15
28-10-2020 17:30 Ślepsk Suwałki Czarni Radom
 przejdź do kolejki: 2przejdź do kolejki: 4

tabela po 3. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle399:1248:192
2Jastrzębski Węgiel389:3277:239
3Aluron CMC Warta Zawiercie378:4285:260
4Trefl Gdańsk266:1166:127
5GKS Katowice368:5275:272
6Verva Warszawa Orlen Paliwa256:3204:184
7Ślepsk Malow Suwałki233:3144:147
8PGE Skra Bełchatów335:7285:299
9Asseco Resovia Rzeszów223:5161:165
10Cerrad Enea Czarni Radom223:5157:176
11Cuprum Lubin314:9276:300
12Stal Nysa212:6149:183
13Indykpol AZS Olsztyn312:9228:260
14MKS Będzin302:9217:268
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

2. kolejka: 19-09-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
21-09-2020 20:30 GKS Katowice Stal Nysa3:223:25, 20:25, 25:21, 25:18, 15:12
19-09-2020 17:30 AZS Olsztyn Ślepsk Suwałki 0:322:25, 21:25, 27:29
20-09-2020 20:30 Czarni Radom Trefl Gdańsk 0:319:25, 21:25, 11:25
19-09-2020 14:45 Jastrzębski Węgiel Resovia Rzeszów3:025:21, 25:16, 25:18
20-09-2020 14:45 Skra Bełchatów Aluron Zawiercie 1:327:25, 24:26, 24:26, 23:25
18-09-2020 20:30 Cuprum Lubin Verva Warszawa 2:325:20, 25:23, 18:25, 21:25, 12:15
19-09-2020 20:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle MKS Będzin3:025:16, 25:19, 25:23
 przejdź do kolejki: 1

4. kolejka: 30-09-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
01-10-2020 17:30 Stal Nysa Czarni Radom 2:325:21, 25:27, 25:22, 12:25, 19:21
01-10-2020 Resovia Rzeszów Ślepsk Suwałki przełożony
29-09-2020 20:30 Aluron Zawiercie GKS Katowice3:025:21, 25:16, 25:23
29-09-2020 17:30 Cuprum Lubin AZS Olsztyn 0:322:25, 20:25, 21:25
30-09-2020 20:30 MKS Będzin Trefl Gdańsk 2:325:23, 21:25, 20:25, 25:22, 11:15
30-09-2020 17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Jastrzębski Węgiel3:125:20, 27:29, 25:23, 25:20
30-09-2020 Verva Warszawa Skra Bełchatów przełożony

tabela po 19. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle61818:3517:428
2Aluron CMC Warta Zawiercie51314:4435:383
3Verva Warszawa Orlen Paliwa51214:8494:452
4Jastrzębski Węgiel51113:6452:410
5Asseco Resovia Rzeszów5912:10475:453
6Ślepsk Malow Suwałki5910:6386:378
7PGE Skra Bełchatów5911:8458:439
8GKS Katowice6912:11487:510
9Trefl Gdańsk6810:12492:485
10Indykpol AZS Olsztyn669:14491:514
11Cerrad Enea Czarni Radom658:16518:550
12Stal Nysa637:18493:576
13Cuprum Lubin514:15400:450
14MKS Będzin514:15386:456
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved