Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2019/2020 > PlusLiga > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2019/2020>PlusLiga > runda zasadnicza


O miejscu w tabeli decydują kolejno: 
zdobyte punkty, liczba wygranych meczów, stosunek setów wygranych do przegranych, stosunek małych punktów zdobytych do straconych, bezpośredni mecz między drużynami.
Play-off: Zespoły z miejsc 1-8 zagrają w play-off do 2 zwycięstw( 1-8; 2-7; 3-6; 4-5). Finały i mecze o 3. miejsce do 3 zwycięstw.

Mecze o miejsca 9-12: Zespoły z miejsc 9-10 i 11-12 zagrają dwumecz o miejsca 9-10  i 11-12. (w przypadku wyniku 1:1, o zwycięstwie zdecyduje „złoty set”)
Miejsce 13: Zespół, który zakończy rundę zasadniczą na 13, miejscu, zostanie na nim sklasyfikowana na koniec sezonu
Spadek z ligi: Zespół, który zakończy rundę zasadniczą na 14. miejscu, opuszcza PlusLigę i w sezonie 2020/21 zagra w I lidze.

17. kolejka: 25-01-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
04-03-2020 Trefl Gdańsk Ślepsk Suwałki
25-01-2020 20:30 GKS Katowice AZS Olsztyn3:222:25, 28:26, 25:17, 23:25, 15:12
26-01-2020 20:30 Resovia Rzeszów Cuprum Lubin 0:320:25, 20:25, 14:25
25-01-2020 17:30 Skra Bełchatów BKS Visła Bydgoszcz3:025:23, 25:16, 25:23
27-01-2020 17:30 MKS Będzin Czarni Radom3:126:24, 25:15, 19:25, 25:21
25-01-2020 14:45 Aluron Virtu Zawiercie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:320:25, 20:25, 20:25
26-01-2020 14:45 Verva Warszawa Jastrzębski Węgiel3:025:22, 26:24, 25:22
 przejdź do kolejki: 16przejdź do kolejki: 18

tabela po 17. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Verva Warszawa Orlen Paliwa174549:131474:1321
2Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle174347:161523:1389
3PGE Skra Bełchatów174346:161485:1340
4Jastrzębski Węgiel173539:231454:1307
5GKS Katowice172538:401695:1695
6Trefl Gdańsk162231:331460:1470
7Aluron Virtu CMC Zawiercie172127:361415:1458
8Indykpol AZS Olsztyn162031:361484:1506
9MKS Ślepsk Malow Suwałki161926:371408:1427
10Cerrad Enea Czarni Radom161929:371444:1498
11Asseco Resovia Rzeszów171927:391404:1497
12MKS Będzin171626:411522:1563
13Cuprum Lubin171523:401326:1438
14BKS Visła Bydgoszcz17918:501382:1567
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

16. kolejka: 22-01-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
22-01-2020 20:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Jastrzębski Węgiel 2:322:25, 25:22, 28:26, 18:25, 10:15
21-01-2020 20:30 Ślepsk Suwałki Verva Warszawa 0:322:25, 21:25, 23:25
22-01-2020 18:30 MKS Będzin Aluron Virtu Zawiercie3:025:20, 27:25, 31:29
22-01-2020 18:00 BKS Visła Bydgoszcz Czarni Radom3:225:20, 21:25, 25:23, 22:25, 15:9
22-01-2020 18:00 Cuprum Lubin Skra Bełchatów 0:322:25, 20:25, 19:25
22-01-2020 17:30 AZS Olsztyn Resovia Rzeszów 1:316:25, 25:19, 23:25, 21:25
22-01-2020 18:30 Trefl Gdańsk GKS Katowice 2:324:26, 21:25, 25:22, 25:19, 19:21
 przejdź do kolejki: 15

18. kolejka: 01-02-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
01-02-2020 17:30 Ślepsk Suwałki Jastrzębski Węgiel 1:316:25, 25:20, 17:25, 18:25
02-02-2020 17:30 Verva Warszawa Aluron Virtu Zawiercie3:025:20, 25:21, 25:19
01-02-2020 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Czarni Radom3:025:19, 25:21, 25:21
31-01-2020 20:30 MKS Będzin Skra Bełchatów 0:317:25, 20:25, 18:25
03-02-2020 20:30 BKS Visła Bydgoszcz Resovia Rzeszów3:226:24, 18:25, 22:25, 25:19, 15:12
01-02-2020 20:30 Cuprum Lubin GKS Katowice3:125:23, 25:22, 16:25, 25:19
31-01-2020 17:30 AZS Olsztyn Trefl Gdańsk 0:319:25, 18:25, 20:25

tabela po 24. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Verva Warszawa Orlen Paliwa215459:181829:1649
2Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle215358:201871:1700
3PGE Skra Bełchatów224854:271919:1763
4Jastrzębski Węgiel224550:311897:1718
5Trefl Gdańsk203141:371792:1754
6GKS Katowice213145:472025:2008
7MKS Ślepsk Malow Suwałki212837:461864:1894
8Cerrad Enea Czarni Radom202838:411755:1780
9MKS Będzin212435:471849:1885
10Indykpol AZS Olsztyn202336:451794:1846
11Aluron Virtu CMC Zawiercie212331:471734:1809
12Cuprum Lubin222130:511710:1863
13Asseco Resovia Rzeszów212131:511725:1856
14BKS Visła Bydgoszcz211124:611731:1970
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved