Ligi polskie>sezon 2019/2020>I liga M > runda zasadnicza
O miejscu w tabeli decydują kolejno: zdobyte punkty, liczba wygranych meczów, stosunek setów wygranych do przegranych, stosunek małych punktów zdobytych do straconych, bezpośredni mecz między drużynami.
Play-off: Drużyny z miejsc 1-8 zagrają w play-off do 2 zwycięstw( 1-8; 2-7; 3-6; 4-5). Finały i mecze o 3. miejsce do 3 zwycięstw.
Mecze o miejsca 9-12: Zespoły z miejsc 9-10 i 11-12 zagrają dwumecz o miejsca 9-10 i 11-12. (w przypadku wyniku 1:1, o zwycięstwie zdecyduje „złoty set”)
Spadek z ligi: Zespoły, które zakończą rundę zasadniczą na 13 i 14. miejscu, opuszczają I ligę i w sezonie 2020/21 zagrają w II lidze
*Zespół, który zajmie 1. lub 2. miejsce może awansować do PlusLigi po spełnieniu warunków regulaminowych
z powodu pandemii koronawirusa w sezonie 2019/2020 rozgrywki zostały przerwane
10. kolejka: 16-11-2019
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
16-11-2019 18:00 | SMS PZPS Spała | ZAKSA Strzelce Opolskie | 1:3 | 25:27, 25:22, 20:25, 25:27 |
14-11-2019 18:00 | Politechnika Lublin | Mickiewicz Kluczbork | 3:2 | 23:25, 25:22, 24:26, 25:22, 15:11 |
16-11-2019 18:00 | Stal Nysa | AZS AGH Kraków | 3:0 | 25:17, 25:15, 25:17 |
16-11-2019 17:00 | Krispol Września | Chrobry Głogów | 3:0 | 25:16, 25:19, 25:19 |
16-11-2019 17:00 | Lechia Tomaszów Maz. | MCKiS Jaworzno | 1:3 | 25:17, 25:27, 19:25, 19:25 |
16-11-2019 17:00 | Gwardia Wrocław | BBTS Bielsko-Biała | 2:3 | 22:25, 25:17, 26:24, 23:25, 11:15 |
16-11-2019 17:00 | Norwid Częstochowa | KPS Siedlce | 3:1 | 29:27, 27:29, 25:22, 29:27 |
przejdź do kolejki: 9 | przejdź do kolejki: 11 |
tabela po 10. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Stal Nysa S.A. | 10 | 29 | 30:6 | 871:698 |
2 | LUK Politechnika Lublin | 10 | 21 | 25:17 | 958:877 |
3 | UKS Mickiewicz Kluczbork | 10 | 19 | 21:16 | 863:828 |
4 | ZAKSA Strzelce Opolskie | 10 | 18 | 23:16 | 882:869 |
5 | MCKiS Jaworzno | 10 | 18 | 23:17 | 912:892 |
6 | KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki | 10 | 18 | 23:17 | 918:907 |
7 | APP Krispol Września | 10 | 17 | 22:17 | 865:850 |
8 | KFC Gwardia Wrocław | 10 | 16 | 21:20 | 915:888 |
9 | AZS AGH Kraków | 10 | 14 | 18:20 | 824:846 |
10 | BBTS Bielsko-Biała | 10 | 13 | 18:21 | 851:893 |
11 | Exact Systems Norwid Częstochowa | 10 | 12 | 17:23 | 900:934 |
12 | SPS Chrobry Głogów | 10 | 8 | 13:27 | 875:937 |
13 | KPS Siedlce | 10 | 4 | 8:27 | 748:858 |
14 | SMS PZPS Spała | 10 | 3 | 11:29 | 848:953 |
punktacja
|
9. kolejka: 09-11-2019
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
09-11-2019 17:00 | Norwid Częstochowa | SMS PZPS Spała | 3:1 | 25:23, 25:14, 22:25, 25:16 |
09-11-2019 18:00 | KPS Siedlce | BBTS Bielsko-Biała | 3:0 | 25:20, 25:19, 25:19 |
09-11-2019 17:00 | Lechia Tomaszów Maz. | Gwardia Wrocław | 3:0 | 25:19, 27:25, 25:22 |
09-11-2019 17:00 | MCKiS Jaworzno | Krispol Września | 3:0 | 25:16, 25:20, 25:22 |
09-11-2019 18:00 | Chrobry Głogów | Stal Nysa | 0:3 | 16:25, 21:25, 21:25 |
09-11-2019 15:30 | AZS AGH Kraków | Politechnika Lublin | 3:2 | 16:25, 26:24, 20:25, 25:17, 18:16 |
09-11-2019 18:00 | Mickiewicz Kluczbork | ZAKSA Strzelce Opolskie | 0:3 | 25:27, 22:25, 18:25 |
przejdź do kolejki: 8 |
11. kolejka: 23-11-2019
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
23-11-2019 18:00 | KPS Siedlce | SMS PZPS Spała | 3:1 | 21:25, 25:17, 25:18, 25:15 |
24-11-2019 18:00 | Gwardia Wrocław | Norwid Częstochowa | 3:0 | 25:22, 25:22, 25:19 |
23-11-2019 17:00 | MCKiS Jaworzno | BBTS Bielsko-Biała | 1:3 | 20:25, 25:21, 22:25, 21:25 |
23-11-2019 18:00 | Chrobry Głogów | Lechia Tomaszów Maz. | 3:1 | 25:23, 13:25, 25:23, 25:22 |
21-11-2019 18:00 | AZS AGH Kraków | Krispol Września | 2:3 | 25:21, 21:25, 25:21, 20:25, 13:15 |
24-11-2019 17:00 | Mickiewicz Kluczbork | Stal Nysa | 0:3 | 18:25, 21:25, 20:25 |
23-11-2019 17:00 | ZAKSA Strzelce Opolskie | Politechnika Lublin | 3:0 | 25:12, 29:27, 25:22 |
tabela po 26. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Stal Nysa S.A. | 26 | 67 | 72:22 | 2252:1889 |
2 | BBTS Bielsko-Biała | 26 | 53 | 63:38 | 2290:2159 |
3 | LUK Politechnika Lublin | 25 | 52 | 62:39 | 2305:2124 |
4 | APP Krispol Września | 26 | 47 | 59:43 | 2295:2239 |
5 | KFC Gwardia Wrocław | 25 | 45 | 55:43 | 2221:2148 |
6 | KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki | 25 | 45 | 56:45 | 2302:2242 |
7 | UKS Mickiewicz Kluczbork | 25 | 41 | 46:44 | 2064:2059 |
8 | AZS AGH Kraków | 25 | 36 | 46:50 | 2098:2135 |
9 | MCKiS Jaworzno | 25 | 35 | 49:51 | 2251:2267 |
10 | ZAKSA Strzelce Opolskie | 26 | 34 | 48:54 | 2234:2298 |
11 | Exact Systems Norwid Częstochowa | 25 | 27 | 39:60 | 2161:2234 |
12 | KPS Siedlce | 25 | 26 | 37:57 | 2067:2228 |
13 | SPS Chrobry Głogów | 25 | 18 | 32:65 | 2118:2319 |
14 | SMS PZPS Spała | 25 | 5 | 21:74 | 1990:2307 |
punktacja
|