Ligi polskie>sezon 2018/2019>II liga M>grupa 3 > runda zasadnicza
7. kolejka: 10-11-2018
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
10-11-2018 | Konspol Słupca | AZS IV LO Częstochowa | 3:0 | 25:20, 25:23, 25:23 |
10-11-2018 | Czarni Rząśnia | LKPS Borowno | 3:0 | 25:22, 25:23, 25:18 |
10-11-2018 | Skra II Bełchatów | Wilki Wilczyn | 0:3 | 16:25, 9:25, 23:25 |
10-11-2018 | Bzura Ozorków | SMS PZPS II Spała | 3:1 | 21:25, 26:24, 25:23, 25:22 |
10-11-2018 | Kasztelan Rozprza | MOSiR Sieradz | 0:3 | 23:25, 28:30, 16:25 |
przejdź do kolejki: 6 | przejdź do kolejki: 8 |
tabela po 7. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 7 | 19 | 20:3 | 564:425 |
2 | MKS Bzura Ozorków | 7 | 18 | 21:8 | 667:589 |
3 | SMS PZPS II Spała | 7 | 15 | 18:9 | 626:584 |
4 | LKS Czarni Rząśnia | 7 | 15 | 17:9 | 590:548 |
5 | LUKS Wilki Wilczyn | 7 | 11 | 14:13 | 619:584 |
6 | SPS Konspol Słupca | 7 | 9 | 12:15 | 594:613 |
7 | Eco-Team AZS IV LO Częstochowa | 7 | 8 | 11:14 | 550:567 |
8 | Wkręt-met LKPS Borowno | 7 | 6 | 6:16 | 469:525 |
9 | LUMKS Kasztelan Rozprza | 7 | 4 | 7:18 | 528:585 |
10 | PGE Skra II Bełchatów | 7 | 0 | 0:21 | 338:525 |
punktacja
|
6. kolejka: 07-11-2018
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
07-11-2018 | AZS IV LO Częstochowa | Kasztelan Rozprza | 3:2 | 26:28, 25:22, 23:25, 25:23, 15:9 |
07-11-2018 | MOSiR Sieradz | Bzura Ozorków | 2:3 | 25:23, 23:25, 25:17, 23:25, 13:15 |
30-10-2018 | SMS PZPS II Spała | Skra II Bełchatów | 3:0 | 25:13, 25:18, 25:16 |
07-11-2018 | Wilki Wilczyn | Czarni Rząśnia | 1:3 | 20:25, 25:17, 34:36, 13:25 |
07-11-2018 | LKPS Borowno | Konspol Słupca | 3:0 | 27:25, 28:26, 25:22 |
przejdź do kolejki: 5 |
8. kolejka: 17-11-2018
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
17-11-2018 | AZS IV LO Częstochowa | MOSiR Sieradz | 0:3 | 23:25, 23:25, 16:25 |
17-11-2018 | SMS PZPS II Spała | Kasztelan Rozprza | 3:0 | 25:20, 25:19, 25:17 |
17-11-2018 | Wilki Wilczyn | Bzura Ozorków | 3:2 | 23:25, 25:21, 17:25, 25:21, 18:16 |
17-11-2018 | LKPS Borowno | Skra II Bełchatów | 3:0 | 25:14, 25:16, 25:16 |
17-11-2018 | Konspol Słupca | Czarni Rząśnia | 2:3 | 25:16, 21:25, 18:25, 25:22, 7:15 |
tabela po 18. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 18 | 45 | 48:14 | 1479:1231 |
2 | MKS Bzura Ozorków | 18 | 43 | 49:21 | 1624:1454 |
3 | LKS Czarni Rząśnia | 18 | 42 | 46:21 | 1562:1394 |
4 | SMS PZPS II Spała | 18 | 34 | 41:28 | 1588:1474 |
5 | LUKS Wilki Wilczyn | 18 | 32 | 39:30 | 1579:1508 |
6 | SPS Konspol Słupca | 18 | 23 | 30:38 | 1490:1520 |
7 | Wkręt-met LKPS Borowno | 18 | 22 | 28:37 | 1419:1467 |
8 | Eco-Team AZS IV LO Częstochowa | 18 | 14 | 20:43 | 1298:1471 |
9 | LUMKS Kasztelan Rozprza | 18 | 9 | 19:49 | 1418:1576 |
10 | PGE Skra II Bełchatów | 18 | 6 | 11:50 | 1103:1465 |
punktacja
|