Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2015/2016 > I liga kobiet > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2015/2016>I liga kobiet > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
ŁKS Commercecon Łódź22.9-
KT7 CNC Budowlani Toruń26.7-
Wisła Warszawa--
Joker Mekro Energoremont Świecie--
AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno--
PSPS Chemik Police--
Sokołów SA Nike Węgrów23.3-
Silesia Volley MSK MOSiR Mysłowice--
KS Murowana Goślina22.0180.6
KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice23.4-
SMS PZPS Szczyrk--
MLKS Roltex Zawisza Sulechów26.4181.5

ŁKS Commercecon Łódź

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Izabella Szyjka1995libero
2Anna Pawłowska1998libero
3Alicja Leszek1990środkowa
4Klaudia Wieczorek1997atakująca
5Katarina Osadczuk (AUS)1990środkowa
6Izabela Wasiak1995atakująca
7Katarzyna Bryda1995183przyjmująca
8Agata Oleksy1993przyjmująca
9Katarzyna Sielicka1981182przyjmująca
10Patrycja Tomczyk1995187rozgrywająca
11Karolina Sawaniewicz1990177przyjmująca
12Agata Kucharczyk1985przyjmująca
13Natalia Gruszczyńska1995środkowa
14Katarzyna Nadziałek1988181rozgrywająca
15Agnieszka Wołoszyn1981181atakująca
16Monika Šmitalova (SVK)1990środkowa
17Justyna Sagan1997przyjmująca
18Iwona Zuzel1997rozgrywająca
20Julia Głoskowska1997przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Maciej Bartodziejski1973I trener
Bartłomiej Bartodziejski-II trener

KT7 CNC Budowlani Toruń

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Marta Łukaszewska1982183atakująca
2Marzena Wilczyńska1984181przyjmująca
3Jowita Jaroszewicz1987184środkowa
4Patrycja Wyrwa1991179przyjmująca
6Anna Lewandowska1995186środkowa
7Karolina Filipowicz1988172rozgrywająca
8Aleksandra Gutkowska1986atakująca
9Ilona Gierak1988182przyjmująca
10Aleksandra Stachowicz1992176rozgrywająca
11Ewelina Ryznar1986189środkowa
12Marta Wiśniewska1990184przyjmująca
13Daria Bąkowska1991171libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mariusz Soja-I trener
Tomasz Grobelniak-II trener

Wisła Warszawa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Paulina Biranowska1985170libero
-Anna Sołodkowicz1984182przyjmująca
1Anna Manikowska-Wawrzyniak1986176rozgrywająca
2Daria Janowicz1995190środkowa
3Katarzyna Śmieszek1994190środkowa
4Marcelina Nowakatakująca
6Ivana Isailović (SRB)1986185środkowa
8Magdalena Saad1985167libero
9Sandra Zaczkowska1996182przyjmująca
10Monika Kutyła1993182atakująca
12Monika Naczk1987187środkowa
13Elena Nowgorodczenko (UKR)1988179rozgrywająca
14Nikolina Kovacić (CRO)1986180przyjmująca
15Barbara Włodarczyk1987178przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mirosław Zawieracz1965I trener
Jakub Kulikowski-II trener

Joker Mekro Energoremont Świecie

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1-
lista zespołów

AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1-
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Dominik Stanisławczyk-I trener

PSPS Chemik Police

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1-
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mariusz Bujek-I trener

Sokołów SA Nike Węgrów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Angelika Szostok1995183przyjmująca
3Natali Flaviani (ARG)1985184środkowa
4Pola Nowacka1996176przyjmująca/libero
5Anna Wądołkowska1996176rozgrywająca
6Katarzyna Urbanowicz1996181środkowa
7Izabela Zackiewicz1988180przyjmująca
8Natalia Bielińska1997177przyjmująca
10Marta Ciesiulewicz1995183przyjmująca
12Małgorzata Kupisz1974171rozgrywająca
13Dominika Makowska1988180przyjmująca/libero
14Dominika Witkowska1995184atakująca
16Izabela Panufnik1993180przyjmująca
17Adrianna Lewandowska1994środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Robert Kupisz-I trener
Wojciech Witkowski-II trener

Silesia Volley MSK MOSiR Mysłowice

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1-
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Rafał Kalinowski-I trener

KS Murowana Goślina

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Justyna Zemlik1995187atakująca
2Sylwia Kucharska1995178rozgrywająca
3Judyta Szulc1986175rozgrywająca
5Paulina Stroiwąs1994197środkowa
6Dominika Żółtańska1986179przyjmująca
7Katarzyna Kiestrzyńska1995180przyjmująca
9Patrycja Grocholewska1995188środkowa
10Paulina Majkowska1995185środkowa
11Edyta Mazurczak1996178przyjmująca
12Aleksandra Elko1995175libero
13Katarzyna Siwek1992175przyjmująca
16Martyna Tracz1992170libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Piotr Sobolewski-I trener

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Patrycja Drożdzińska1995180atakująca
2Karolina Sowisz1994183środkowa
3Martyna Pietrek1995185przyjmująca
4Patrycja Ząbek1993185środkowa
6Anna Wrzeszcz1990175rozgrywająca
8Katarzyna Bakuła1991178przyjmująca
9Barbara Susek1987187przyjmująca
11Aleksandra Jurkoić1993188atakująca
12Małgorzata Sikora1985188przyjmująca
13Sandra Szychowska1986182przyjmująca
15Nicole Rybakiewicz1997182środkowa
17Klaudia Gajewska1989środkowa
18Aleksandra Filip1989176rozgrywająca
19Katarzyna Pyzdrowska1996171rozgrywająca
20Marta Szajer1994170libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Krzysztof Czapla-I trener
Wojciech Czapla-II trener

SMS PZPS Szczyrk

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1-
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Wiesław Popik1962I trener

MLKS Roltex Zawisza Sulechów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Natalia Perlińska1988190środkowa
2Ewa Kwiatkowska1986180środkowa
3Dominika Minicz1980181przyjmująca
5Żaneta Baran1989189atakująca
6Żaneta Rzepnikowska1989168libero
7Katarzyna Wawrzyniak1990177rozgrywająca
8Justyna Raczyńska1987181przyjmująca
9Kamila Witkowska1992178przyjmująca
10Ewa Cabajewska1978176rozgrywająca
12Nadzieja Charnavets (BLR)1992192środkowa
13Marta Wellna1988178przyjmująca
14Urszula Lorenc1997184rozgrywająca
15Aleksandra Cygan1996186środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Marek Mierzwiński-I trener
Mikołaj Mariaskin-II trener
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved