Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2014/2015 > ORLEN Liga > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2014/2015>ORLEN Liga > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
KPS Chemik Police29.7185.4
PGE Atom Trefl Sopot26.1-
Polski Cukier Muszynianka Muszyna26.7184.7
Impel Wrocław26.1185.8
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza27.7182.1
SK bank Legionovia Legionowo22.5184.2
Budowlani Łódź SSA27.4182.5
BKS Aluprof Bielsko-Biała26.8-
KSZO Ostrowiec Św.24.5182.2
PGNiG Nafta Piła25.1-
Developres Rzeszów22.7180.1
KS Pałac Bydgoszcz21.0-

KPS Chemik Police

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Anna Werblińska1984178przyjmująca
2Mariola Zenik1982174libero
3Sanja Malagurski (SRB)1990193przyjmująca
4Katarzyna Gajgał-Anioł1981191środkowa
6Agnieszka Bednarek-Kasza1986185środkowa
7Małgorzata Glinka-Mogentale1978190przyjmująca
8Aleksandra Krzos1989181libero
9Agnieszka Rabka1978178rozgrywająca
10Ana Bjelica (SRB)1992190atakująca
11Stefana Veljković (SRB)1990190środkowa
12Izabela Kowalińska1985189atakująca
13Katarzyna Mróz1981194środkowa
16Aleksandra Jagieło1980180przyjmująca
18Maja Ognjenovic1984183rozgrywająca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Giuseppe Cuccarini (ITA)-I trener
Jakub Głuszak-II trener

adres klubu

72-010 Police

ul. Piłsudskiego 31

adres hali

72-010 Police

ul. Piłsudskiego 31

PGE Atom Trefl Sopot

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Maja Tokarska1991środkowa
2Deja McClendon (USA)1992182atakująca
3Charlotte Leys (BEL)1989184przyjmująca
4Izabela Bełcik1980185rozgrywająca
5Jana Matiasovska (AZE)1987195przyjmująca
6Anna Miros1985196atakująca
7Milena Rosner1980179libero
8Zuzanna Efimienko1989196środkowa
9Magdalena Damaske1996186przyjmująca
10Anna Kaczmar1985180rozgrywająca
11Justyna Łukasik1993188środkowa
13Agata Durajczyk1989170libero
15Brittnee Cooper (USA)1988188środkowa
16Klaudia Kaczorowska1988184przyjmująca
17Katarzyna Zaroślińska1987187atakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Lorenzo Micelli (ITA)-I trener
Piotr Graban-II trener

adres klubu

81-731 Sopot

Plac Dwóch Miast 1

adres hali

81-731 Sopot

Plac Dwóch Miast 1

Polski Cukier Muszynianka Muszyna

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Katie Carter1985190atakująca
2Ilona Gierak1988182przyjmująca
3Karolina Różycka1985183przyjmująca
6Sylwia Wojcieska1985193środkowa
7Gabriela Jasińska1992180rozgrywająca
9Karolina Ciaszkiewicz-Lach1979184przyjmująca
10Danica Radenković (SRB)1992185rozgrywająca
12Justyna Sosnowska1992188środkowa
13Paulina Maj-Erwardt1987166libero
14Natalia Kurnikowska1992184przyjmująca
17Ivana Plchotova (CZE)1982192środkowa
18Kinga Hatala1989189atakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Bogdan Serwiński1956I trener

adres klubu

33-370 Muszyna

ul. Rynek 13

adres hali

33-370 Muszyna

ul. Rynek 13

Impel Wrocław

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Katarzyna Mroczkowska1980182przyjmująca
3Monika Ptak1990187środkowa
4Anita Kwiatkowska1985184atakująca
5Agnieszka Kąkolewska1994199środkowa
6Anna Grejman1993183przyjmująca
8Hana Čutura (CRO)1988192przyjmująca
9Agata Sawicka1985181libero
10Denise Hanke (GER)1989179rozgrywająca
12Berit Kauffeldt (GER)1990190środkowa
13Magdalena Gryka1994178rozgrywająca
15Mira Topić (CRO)1983184przyjmująca
17Joanna Kaczor1984191atakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Tore Aleksandersen (NOR)-I trener
Marek Solarewicz-II trener

adres klubu

53-111 Wrocław

ul. Ślężna 116 A

adres hali

54-239 Wrocław

ul. Wejherowska 34

Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Dominika Sobolska (BEL)1991187środkowa
-Bożena Wylężek1996183środkowa
1Katarzyna Urban1987180przyjmująca
2Joanna Staniucha-Szczurek1981184przyjmująca
3Aleksandra Liniarska1981188środkowa
4Katarzyna Konieczna1985184atakująca
6Eleonora Dziękiewicz1978185środkowa
7Gina Mancuso (USA)1991183przyjmująca
8Jekaterina Zakrewskaja (BLR)1986186środkowa
9Ozge Cemberci1985182rozgrywająca
10Krystyna Strasz1987165libero
11Natalia Piekarczyk1988179rozgrywająca
13Marta Łukaszewska1982183atakująca
14Tamara Kaliszuk1990180atakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Juan Manuel Serramalera (ARG)1972I trener
Tomasz Wasilkowski-II trener

adres klubu

41-300, Dąbrowa Górnicza

Aleja Róż 3

adres hali

41-300, Dąbrowa Górnicza

Aleja Róż 3

SK bank Legionovia Legionowo

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Monika Bociek1996188przyjmująca
1Malwina Smarzek1996191atakująca
2Daria Paszek1991185przyjmująca
4Karolina Szymańska1994187środkowa
5Magdalena Piątek1984181atakująca
6Aleksandra Wójcik1994185przyjmująca
8Jaimie Thibeault1989188środkowa
9Iga Chojnacka1994184przyjmująca
10Natalia Gajewska1994175rozgrywająca
11Katarzyna Wysocka1979181libero
12Katarzyna Połeć1989191środkowa
13Krystyna Pietraszkiewicz1996172libero
15Klaudia Alagierska1996190środkowa
18Marta Bechis1989181rozgrywająca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Maciej Kosmol-I trener
Robert Strzałkowski1985II trener

adres klubu

05-120 Legionowo

ul. Chrobrego 50B

adres hali

05-120 Legionowo

ul. Chrobrego 50B

Budowlani Łódź SSA

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Dorota Medyńska1993170libero
1Magdalena Śliwa1969173rozgrywająca
2Emilia Kajzer1992180rozgrywająca
4Gabriela Polańska1988202środkowa
5Dorota Ściurka1981180przyjmująca
6Sanja Popović1984186atakująca
7Natalia Skrzypkowska1989180przyjmująca
9Ewelina Sieczka1988181przyjmująca
11Sylwia Pycia1981190środkowa
12Martyna Grajber1995180przyjmująca
18Aleksandra Sikorska1993186środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Adam Grabowski-I trener
Błażej Kryształowicz-II trener

adres klubu

94-020 Łódź

al.Bandurskiego 7

adres hali

94-020 Łódź

al.Bandurskiego 7

BKS Aluprof Bielsko-Biała

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Helena Horka1981190atakująca
3Mariola Wojtowicz1980164libero
6Małgorzata Lis1981186środkowa
9Natalia Bamber-Laskowska1982187atakująca
10Sylwia Pelc1990środkowa
11Lucie Muhlsteinova (CZE)1984180rozgrywająca
12Aleksandra Trojan1991196środkowa
13Natalia Strózik1995186przyjmująca
14Heike Beier (GER)1983184przyjmująca
15Kornelia Moskwa1996187środkowa
16Dorota Wilk1988178rozgrywająca
17Elżbieta Klein1990183przyjmująca
18Koleta Łyszkiewicz1993193przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Leszek Rus1979I trener
Marcin Owczarski-II trener

adres klubu

43-300 Bielsko Biała

ul. Rychlińskiego 19,

(33) 497 52 63

KSZO Ostrowiec Św.

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Katarzyna Brojek1986180atakująca
3Kamila Ganszczyk1991191środkowa
4Klaudia Grzelak1996186przyjmująca
5Ralitsa Wasilewa1992190atakująca
6Barbara Bawoł1986178przyjmująca
7Alicja Stefańska1992178przyjmująca
8Marta Wójcik1982183rozgrywająca
10Joanna Kuligowska1979182przyjmująca
11Aneta Duda1989189środkowa
13Małgorzata Ścibisz1998160libero
14Ewelina Tobiasz1994178rozgrywająca
16Sophie Godfrey1987187środkowa
17Dominika Nowakowska1992187libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Dariusz Parkitny-I trener

PGNiG Nafta Piła

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Marija Milović (MNE)1988188środkowa
2Marzena Wilczyńska1984181przyjmująca
3Karolina Jarmoc (CAN)1991188środkowa
5Klaudia Konieczna1990181rozgrywająca
6Magdalena Wawrzyniak1990atakująca
7Veronik Skorupka (GER)1988181przyjmująca
8Anna Stencel1995187środkowa
9Joanna Sobczak1990180atakująca
10Natalia Krawulska1988179przyjmująca
13Olga Pauliukouskaya (BLR)1988174libero
14Katarzyna Nadziałek1988181rozgrywająca
15Justyna Raczyńska1987181przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Dominik Kwapisiewicz1980I trener

adres klubu

64-920 Piła

ul. Żeromskiego 90

adres hali

64-920 Piła

ul. Żeromskiego 90

Developres Rzeszów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Aleksandra Kazała1996180przyjmująca
2Magdalena Olszówka1989180przyjmująca
3Dominika Nowakowska1992187środkowa
5Magdalena Hawryła1989190środkowa
6Katarzyna Warzocha1989180środkowa
7Ewa Śliwińska1993180przyjmująca
8Adrianna Budzoń1991178rozgrywająca
9Paula Szeremeta1989182atakująca
10Karolina Filipowicz1988172rozgrywająca
11Paulina Głaz1994185przyjmująca
12Magda Jagodzińska1989186atakująca
13Paulina Filipowicz1994167libero
14Kinga Stronias1997185przyjmująca
16Emilia Mucha1993186przyjmująca
18Lucyna Borek1987163libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Marcin Wojtowicz-I trener
Stanisław Pieczonka-II trener

KS Pałac Bydgoszcz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Patrycja Polak1991przyjmująca
2Zuzanna Pieczka1995182atakująca
4Marta Biedziak1993173rozgrywająca
5Natalia Misiuna1984186środkowa
6Julia Twardowska1995188przyjmująca
7Kinga Dybek1994185przyjmująca
8Małgorzata Skorupa1984183środkowa
9Aleksandra Jurkojć1993188środkowa
10Anna Korabiec1995172libero
11Zuzanna Czyżnielewska1992187atakująca
12Małgorzata Śmieszek1996188środkowa
13Paulina Bałdyga1996174rozgrywająca
15Weronika Fojucik1996182przyjmująca
16Patrycja Tomczyk1995187rozgrywająca
17Pola Nowakowska1996181libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Agata Kopczyk-I trener
Dawid Pawlik-II trener

adres klubu

85-097 Bydgoszcz

Ul. Jagiellońska 27

(52) 585 13 08

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved