Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2014/2015 > I liga mężczyzn > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2014/2015>I liga mężczyzn > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
TS Victoria PWSZ Wałbrzych--
AZS Stal Nysa22.5-
Ślepsk Suwałki24.3194.8
KS Camper Wyszków26.3-
SMS PZPS Spała17.1197.2
APP Krispol Września27.8192.6
Energa Pekpol Ostrołęka24.1197.2
KS Espadon Szczecin24.6196.7
KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS21.6195.4
Aluron Warta Zawiercie--
UMKS Kęczanin Kęty23.4-
AGH AZS Kraków22.9-
LKS CARO Rzeczyca--
ASPS Avia Świdnik21.8193.3

TS Victoria PWSZ Wałbrzych

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Bartłomiej Krulicki1993205środkowy
4Paweł Olszewski1989199środkowy
5Mateusz Kamński1992203rozgrywający
6Łukasz Kaczmarek1994204przyjmujący
7Maciej Krzywiecki1989190przyjmujący
9Bartosz Filipiak1994197atakujący
12Maciej Fijałek1982186rozgrywający
13Szymon Piórkowskiprzyjmujący
14Łukasz Karpiewski1988204atakujący
15Sebastian Zieliński1991195przyjmujący
16Arkadiusz Olczyk1990202środkowy
18Adrian Mihułka1989182libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Krzysztof Janczak-I trener
Krzysztof Michalski-II trener

AZS Stal Nysa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Adam Rajski1998przyjmujący
1Mateusz Zarankiewicz1989198atakujący
2Bartłomiej Dzikowicz1989185przyjmujący
3Dawid Bułkowski1990186przyjmujący
4Mateusz Nożewski1991201środkowy
5Mateusz Biernat1992rozgrywający
6Kamil Długosz1992200przyjmujący
8Tomasz Kalembka1991202środkowy
9Michał Makowski1990205przyjmujący
11Patryk Szczurek1991193rozgrywający
14Mateusz Piotrowski1991201atakujący
16Szymon Biniek1995188libero
18Bartosz Rafalik1991200środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Janusz Bułkowski1967I trener

Ślepsk Suwałki

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Jakub Urbanowicz1993203przyjmujący
2Przemysław Smoliński1992201środkowy
3Maciej Mendak1993182libero
4Mariusz Schamlewski1991198środkowy
5Krzysztof Modzelewski1992196przyjmujący
6Kamil Obrębski1989188rozgrywający
7Kamil Skrzypkowski1986194przyjmujący
8Kacper Gonciarz1992192rozgrywający
9Krzysztof Andrzejewski1983180libero
10Bartłomiej Kluth1992210atakujący
12Łukasz Rudzewicz1985198środkowy
15Wojciech Winnik1984194atakujący
16Karol Rawiak1994197przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Piotr Poskrobko1973I trener
Mateusz Kuśmierz-II trener

KS Camper Wyszków

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Konrad Woroniecki1982191rozgrywający
-Łukasz Kaczorowski1988195atakujący
-Dariusz Szulik1983204środkowy
-Bartosz Zrajkowski1986191rozgrywający
-Sebastian Wójcik1983194przyjmujący
-Maciej Główczyński1983199środkowy
-Tomasz Rutecki1990194przyjmujący
-Jakub Peszko1992193przyjmujący
-Tobiasz Wojtkowski1995193przyjmujący
-Rafał Faryna1994200atakujący
-Jakub Kowalczyk1986200środkowy
-Damian Sobczak1991libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jan Such1948I trener
Konrad Chrzczonowski-II trener

SMS PZPS Spała

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Kacper Stelmach1997203rozgrywający
2Bartosz Kwolek1997193przyjmujący
3Jakub Kochanowski1997199środkowy
4Marcin Komenda1996198rozgrywający
5Kamil Szaniawski1996203środkowy
6Bartłomiej Lipiński1996201atakujący
7Sławomir Busch1998190przyjmujący
8Jakub Zwiech1996204środkowy
9Artur Pasiński1996195przyjmujący
10Jakub Ziobrowski1997202atakujący
11Kamil Droszyński1997190rozgrywający
12Jan Siemiątkowski1996199atakujący
13Mateusz Masłowski1997185libero
14Damian Domagała1998199przyjmujący
15Hubert Piwowarczyk1997202środkowy
16Jędrzej Gruszczyński1997185libero
17Dawid Woch1997199środkowy
18Tomasz Fornal1997200przyjmujący
19Jakub Szymański1998200przyjmujący
20Jakub Rybicki1998196rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jacek Nawrocki1965I trener
Maciej Zendeł-II trener

APP Krispol Września

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Łukasz Murdzia1983187przyjmujący
-Marcin Iglewski1980193atakujący
-Mateusz Iglewski1986187przyjmujący
-Krystian Kempiński1980180rozgrywający
-Witold Chwastyniak1979192środkowy
-Damian Dobosz1992196przyjmujący
-Sebastian Tylicki1989180libero
-Bartosz Wajdowicz1990203środkowy
-Paweł Sęk1992196atakujący
-Mateusz Jasiński1989197przyjmujący
-Krzysztof Antosik1987196rozgrywający
-Patryk Skup1988204środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Marek Jankowiak-I trener

Energa Pekpol Ostrołęka

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Dominik Zalewski1982192przyjmujący
-Grzegorz Białek1989191przyjmujący
-Michał Przybylski1995191przyjmujący
-Karol Szczygielski1989204środkowy
-Damian Boruch1989209środkowy
-Damian Wierzbicki1992196atakujący
-Piotr Milewski1987195rozgrywający
-Daniel Saczko1986195libero
-Adam Szałański1993199rozgrywający
-Rafał Obermeler1992199środkowy
-Damian Wdowaiak1992198atakujący
-Piotr Cichocki1993197przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrzej Dudziec1949I trener
Włodzimierz Nowaczyk-II trener

KS Espadon Szczecin

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Janusz Gałązka1987199środkowy
2Maciej Kordysz1985196przyjmujący
3Paweł Filipowicz1992189libero
4Łukasz Pietrzak1995203atakujący
5Marcin Nowak1975215środkowy
6Daniel Zabłocki1992194przyjmujący
7Jakub Makar1993196atakujący
8Mateusz Leszczawski1988198rozgrywający
9Kamil Dembiec1992180libero
10Damian Markiewicz1992201atakujący
11Patryk Orłowski1994194przyjmujący
12Adam Tołoczko1990186przyjmujący
14Maciej Wołosz1982198przyjmujący
15Wojciech Kwiecień1994190rozgrywający
16Bartosz Cedzyński1990211środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Przemysław Michalczyk1973I trener
Michał Doliński-II trener

KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Sebastian Matula1995189rozgrywający
2Jakub Guz1984189przyjmujący
3Konard Borowski1997200środkowy
4Karol Butrym1993198atakujący
5Paweł Rejowski1988197przyjmujący
6Mariusz Pruski1989204środkowy
7Łukasz Koziura1992185libero
9Arkadiusz Żakieta1992197atakujący
10Jan Fornal1995192przyjmujący
11Kacper Popik1992191rozgrywający
12Paweł Pietraszko1990201środkowy
13Piotr Łukasik1994208przyjmujący
15Szymon Sawicki1998197rozgrywający
16Tomasz Stańczuk1988205środkowy
17Jakub Zabłocki1995188libero
18Paweł Niedziółka1997186atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Sławomir Gerymski1968I trener
Maciej Nowak-II trener

Aluron Warta Zawiercie

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Jędrzej Brożyniak1989193rozgrywający
2Maciej Janikowski1993196przyjmujący
3Łukasz Swodczyk1990196środkowy
4Mateusz Auguścik1989190przyjmujący
5Marcin Kantor1989200przyjmujący
6Łukasz Szarek1990200atakujący
7Michał Mysera1988205środkowy
8Łukasz Żłobecki1991202środkowy
9Dawid Ogórek1990193libero
10Dariusz Syguła1986182rozgrywający
11Bartosz Dzierżanowski1986195środkowy
13Damian Zborowski1988atakujący
14Radosław Zbierski1988190przyjmujący
16Maciej Szatkowski180libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Albert Semeniuk1967I trener
Michał Szczytowicz-II trener

UMKS Kęczanin Kęty

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Michał Toczko1991libero
-Jonasz Biegun1985198atakujący
-Arkadiusz Błasiak1994182rozgrywający
-Łukasz Ciupa1990194przyjmujący
-Karol Behrendt1995197środkowy
-Wojciech Gandyk1995187rozgrywający
-Bartosz Pietruczuk1993197przyjmujący
-Jakub Gaweł1991191przyjmujący
-Wiktor Macek1993202środkdowy
-Kordian Szpyrka1990194środkowy
-Bartosz Mariański1992187libero
1Mateusz Błasiak1990190przyjmujący
7Jarosław Macionczyk1979190rozgrywający
14Mateusz Ogrodniczuk1991195atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Marek Błasiak-I trener
Maciej Gruszka-II trener

AGH AZS Kraków

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Patryk Akala1988201środkowy
-Jakub Kosiek1993185rozgrywający
-Grzegorz Surma1990196przyjmujący
-Grzegorz Gnatek1989205środkowy
-Daniel Górski1984197rozgrywający
-Konrad Mucha1993198środkowy
-Michał Szalacha1994202środkowy
-Karol Dudziński1995202środkowy
-Michał Dzierwa1988196atakujący
-Patryk Łaba1991198przyjmujący
-Igor Walczykowski1990202atakujący
-Adam Smolarczyk1994203przyjmujący
-Tomasz Głód1992183libero
-Paweł Halaba1995przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrzej Kubacki1966I trener

LKS CARO Rzeczyca

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Patryk Kucharski1986193rozgrywający
-Wojciech Pawłowski1982202atakujący
-Bartosz Małachowskirozgrywający
-Michał Wroniecki1991185libero
-Jędrzej Wilkoński1994195atakujący
-Cezary Stanisławajtys1992196środkowy
-Paweł Kaczorowski1987200przyjmujący
-Jarosław Sobczyński1977203środkowy
-Rafał Kuźmaśrodkowy
-Artur Żyliński1984197przyjmujący
-Adam Sobolewski1991197przyjmujący
-Michał Koryciński1987189przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jarosław Sobczyński-I trener

ASPS Avia Świdnik

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Jakub Skwarek1992186rozgrywający
-Bartłomiej Misztal1991188rozgrywający
-Dawid Konieczny1994194atakujący
-Marcin Dobrzyński1990192atakujący
-Jakub Sadowski1992189libero
-Daniel Szaniawski1992200środkowy
-Adam Woźnica1994194środkowy
-Kamil Kwiecień1990200środkowy
-Dorian Poinc1990195przyjmujący
-Mateusz Woźniak1995199przyjmujący
-Paweł Łęgowski1991192przyjmujący
-Maciej Sajdak1995190przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Krzysztof Lemieszek-I trener
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved